ونگر: به مشورت با گتوسو نیاز دارم!

ونگر: به مشورت با گتوسو نیاز دارم!

به گزارش سراج24، آرسن ونگر، سرمربی آرسنال در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل میلان در دور رفت مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ اروپا از یک رقیب خطرناک و اوضاع تیمش سخن گفت.

او گفت:  بیرین مصدوم شده و زانوی چپ او کمی درد دارد. هکتور برای حضور در بازی تلاش کرد اما نتوانست تمرین کند پس توانایی بازی ندارد. البته  به نظر نمی‌رسد  مشکل او حاد و طولانی مدت باشد. الکساندر لاکازت آماده نیست تصمیم گرفتیم  مونرئال را به خانه بفرستیم زیرا  آماده نبود.  برای گتوسو هیچ توصیه‌ای ندارم چون در عین جوانی مردی بسیار با تجربه است. کارم را به خوبی انجام نداده‌ام بنابراین باید از او مشورت بگیرم. فصل گذشته موفق به کسب 75 امتیاز شدیم و فقط با یک امتیاز اختلاف  حضور در لیگ قهرمانان اروپا را از دست دادیم. نمی‌توانم مطمئن باشم این فصل به 75 امتیاز می‌رسیم پس فقط باید از طریق قهرمانی در لیگ اروپا به فصل آینده لیگ قهرمانان راه یابیم. قطعاً این مسئله موجب افزایش فشار روی ما می‌شود.  قدرت و کیفیت شما تنها در تنگناها رخ می‌نماید.

او در ادامه افزود: بازیکنان کمی تحت‌تاثیر نتایج ضعیف اخیر قرار گرفته‌اند. در زندگی شما به سرعت فراموش می‌کنید  چقدر خوب بودید. ذهنیت بازیکنان به سرعت در حال تغییر است. ما باید به اهدافمان برسیم. بهتر است روی آنچه  می‌خواهیم، تمرکز کنیم و نگران عواقب یک نتیجه بد نباشیم.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

زمان حضو سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال در ایران مشخص شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha