ولیعهد عربستان وارد لندن شد

ولیعهد عربستان وارد لندن شد

به گزارش سراج24به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان (واس)، ولیعهد عربستان سعودی سه شنبه شب پس از پایان سفر خود به مصر وارد انگلیس شد.

بر اساس این گزارش، محمد بن سلمان هنگام ورود به فرودگاه لندن مورد استقبال بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس و سایمون کولز سفیر انگلیس در عربستان قرار گرفت.

گفتنی است که منابع دیپلماتیک اعلام کردند که «ترزا می» نخست وزیر انگلیس در مقر اقامت خود، در روز پنجشنبه با محمد بن سلمان دیدار خواهد کرد.

این منابع بیان کردند: این دیدار در کاخ چکرز اقامتگاه تفریحی نخست وزیر انگلیس در جنوب شرق انگلیس که قدمت آن به قرن شانزدهم بر می گردد برگزار خواهد شد. این کاخ در ۶۰ کیلومتری شمال غرب لندن قرار دارد. همچنین علاوه بر این دیدار نشست دیگری در دفتر ترزا می فردا چهارشنبه با محمد بن سلمان برگزار خواهد شد.

همچنین ولیعهد عربستان در ضیافت شام ملکه الیزابت و ضیافت شام شاهزاده چارلز ولیعهد عربستان و شاهزاده ولیام حضور خواهد یافت.

این منابع همچنین به دیدار محمد بن سلمان با مسئولان سرویس اطلاعاتی انگلیس نیز اشاره کردند.

شایان ذکر است که محمد بن سلمان سفر سه روزه ای به مصر داشت و سه شنبه شب قاهره را به سوی انگلیس ترک کرد. وی قرار است که به آمریکا برود و این سفر از ۱۹ تا ۲۲ مارس خواهد بود.
منبع: مهر
 

اخبار مرتبط

دیدار بن‌سلمان با «بوش» پدر و پسر +عکس

تغییر رویکرد عربستان در آستانه انتخابات در لبنان

دیدار سعد الحریری با محمد بن سلمان

0 نظر

ارسال نظر

capcha