امید نورافکن :

پرسپولیس شانس آورد در دربی بیشتر گل نخورد!/ می‌خواهیم در انتقام هت تریک کنیم

پرسپولیس شانس آورد در دربی بیشتر گل نخورد!/ می‌خواهیم در انتقام هت تریک کنیم

به گزارش سراج24، امید نورافکن در آخرین رویارویی های تیم استقلال مقابل العین در فصل 2017 لیگ قهرمانان آسیا غایب بود. کاپیتان تیم فوتبال جوانان کشورمان در آن برهه در رقابت های جام جهانی جوانان حضور داشت و علیرضا منصوریان بازی رفت در تهران و برگشت در امارات را بدون او برگزار کرد.

امید نورافکن در گفت و گو با مشرق، درباره آخرین دیدار استقلال در لیگ برتر، نتایج اخیر این تیم و مسابقه با العین و انگیزه های خود و هم تیمی هایش برای این مصاف حرف زد.

متن این پرسش و پاسخ در ادامه می آید:

*قبل از هر چیز از دربی حرف بزن؟

- این برد را به همه هواداران مان تبریک می گویم. امیدوارم پادوانی که دوست خوب ماست از این برد خوشحال شده باشد و بداند که ما همه به یادش هستیم و برای بهبودی اش دعا می کنیم.

* بازی چطور بود؟

- شبیه بازی رفت بود. با این تفاوت که ما کمی کمتر موقعیت گل داشتیم. در بازی رفت آنها یک فرصت داشتند که شانس آوردند و به گل رسیدند ولی ما از موقعیتهای مان استفاده نکردیم. اما در بازی برگشت ما از موقعیت مان استفاده کردیم و باز هم تیم برتر دربی بودیم. فکر می کنم آنها تیم خوش شانس دربی بودند که بیشتر گل نخوردند چون تیام، داریوش(شجاعیان) و فرشید(اسماعیلی) موقعیت های گلزنی داشتند ولی از دست رفت.

انتظار این برد را داشتی؟

- البته! ما در هتل که بودیم همقسم شدیم برای جبران دربی رفت بازی را ببریم و بعد هم آن را به پادوانی تقدیم کنیم. خودم هم سرشار از انگیزه بودم.

* شفر چه دستوری به خودت داده بود؟

- من باید مسیر چپ را می بستم. آقای شفر از من خواسته بود جلو نروم و فقط در وظایف دفاعی به تیم کمک کنم. امیدورام توانسته باشم سهم کوچکی در این برد داشته باشم.

* اوضاع روحی تان به نظر خیلی خوب می آمد؟

- ما الهلال را برده بودیم و بعد هم در اهواز فولاد را با 4 گل شکست دادیم و از هر نظر وضعیت خوبی داشتیم که به دربی برویم. ولی خب می دانید که در دربی شرایط کلا با دیگر بازی ها فرق دارد و هر تیمی تمرکز بیشتری داشته باشد برنده می شود. فکر می کنم از این نظر هم ما تیم برتر میدان بودیم و تمرکزمان عالی بود.

* برای العین آماده اید؟

- خوب تمرین کرده ایم. اینکه زود به امارات آمدیم خیلی خوب شد. ریکاوری خوبی هم کردیم و می دانیم با تیم صدرنشین لیگ امارات بازی داریم و باید برنده شویم. البته ما برای هر دو دیدار رفت و برگشت برنامه داریم و می خواهیم در مجموع هر دو دیدار بازی را از این تیم ببریم.

* چطور؟

- خب این خیلی مهم است که این دو دیدار را ببریم چون در آنصورت در صعودمان به دور بالاتر خیلی کمک می کند، ضمن اینکه ما به نوعی با شکست الهلال انتقام پرسپولیس را گرفتیم و بعد هم از پرسپولیس انتقام دربی رفت را گرفتیم و حالا هم دنبال هت تریک هستیم تا العین ار هم شکست بدهیم

* در خرداد ماه جام جهانی جوانان بودی؟

- بله! در هر دو دیدار قبلی نتوانستم برای استقلال به میدان بروم ولی الان از هر نظر آماده هستم و اگر کادر فنی صلاح بدانند با تمام وجود برای جبران آن نتیجه بازی می کنم.

*شب تلخی بود؟

- من در بازی رفت ایران نبودم. ولی برای بازی برگشت خودم را با دو پرواز به امارات رساندم اما علی آقا(منصوریان) به دلیل خستگی صلاح ندید بازی کنم. ما دو بازی سخت ظرف یک هفته با العین داریم و باید در همین یک هفته نتیجه لازم را بگیریم.  آن بازی اتفاق استثنایی بود که دیگر تکرار نمی شود.

* قولی به هواداران تیم نمی دهی؟

- فقط می دانم که همه بازیکنان تیم مان با همه وجودشان در این دیدار به میدان می روند تا نتیجه لازم را در امارات و بعد تهران بگیرند. قول می دهم که با تمام توان بازی کنیم. امیدوارم در این دو بازی باقیمانده تا آخر سال یک عیدی خوب دیگر هم به طرفداران مان بدهیم. از آنها می خواهم دعایمان کنند و در دیدار برگشت هم به ورزشگاه بیایند تا با کمک آنها العین را در تهران شکست بدهیم.

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha