توصیه مظلومی به استقلالی‌ها

توصیه مظلومی به استقلالی‌ها

به گزارش سراج24، پرویز مظلومی با اشاره به پیروزی یک بر صفر استقلال برابر پرسپولیس گفت: بازی را می توان به دو بخش تقسیم کرد. نیمه اول استقلال به مراتب بهتر بود، کاملاً بر بازی مسلط شد و می توانست در همان نیمه دوبار دروازه پرسپولیس را باز کند که متأسفانه شجاعیان در زدن ضربه آخر دقت لازم را نداشت.

وی تأکید کرد: نیمه دوم با توجه به آنکه پرسپولیس نمی خواست شکست را پذیرا شود، انتظار می رفت یک بازی هجومی در دستور کار این تیم باشد. اما عملاً شاهد چنین اتفاقی نبودیم و دیدیم این استقلال بود که می توانست در ثانیه های پایانی به گل دست پیدا کند.

سرمربی پیشین استقلال تصریح کرد: در مجموع اگر بخواهیم راجع به بازی صحبت کنیم، این دیدار چندان چنگی به دل نزد هر دو تیم با احتیاط مقابل یکدیگر قرار گرفتند اما استقلال تا حدی بهتر از پرسپولیس بود و شایستگی پیروزی در این دیدار را داشت.

مظلومی در خصوص عملکرد خط هافبک استقلال اظهار داشت: این روزها خط هافبک استقلال از آمادگی بالایی برخوردار است و نفراتی چون ابراهیمی و جباروف در میانه زمین میدان‌داری می کنند. این دو بازیکن در دیدار برابر پرسپولیس کاملاً نبض میدان را در اختیار داشتند و نقش موثری در پیروزی استقلال برابر حریف داشتند.

سرمربی پیشین استقلال در خصوص دیدار روز سه شنبه آبی پوشان برابر العین امارات تصریح کرد: بازی سختی پیش روی استقلال است. خوشحالم که آبی پوشان زودتر به امارات رفتند تا با تمرین در آنجا شرایط آب و هوایی آنجا هم تطبیق پیدا کنند. العین شرایط خوبی در لیگ امارات دارد اما با توجه به آمادگی بالای استقلال امیدوارم این تیم بتواند نتیجه خوبی را به دست آورده و نتیجه تلخ شکست برابر العین را جبران کنند.

مظلومی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم بازیکنان استقلال برد مقابل پرسپولیس را فراموش کنند، دچار غرور نشوند و تمرکزشان را برای این دیدار حساس گذاشته تا بتوانند با کسب سه امتیاز تقریباً صعود خود را برای دور بعد مسجل کنند.
منبع: مهر
 

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha