زمان اجرای افزایش قیمت بلیط مترو اعلام شد

زمان اجرای افزایش قیمت بلیط مترو اعلام شد

به گزارش سراج24، محسن پورسیدآقایی در حاشیه پنجاهمین جلسه علنی شورای شهر تهران، ری و تجریش در جمع خبرنگاران درباره افزایش قیمت بلیط مترو، اظهار داشت: نهایتاً افزایش قیمت بلیط مترو در جلسه علنی امروز به تصویب رسید و مجموعاً پیشنهادات شهرداری مورد بررسی قرار گرفت و به فرمانداری تهران ارسال خواهد شد.

وی افزود: بر همین اساس سه قیمت خواهیم داشت که بلیط تک‌سفره هزار تومان خواهد شد که حداکثر 14 درصد مردم از آن استفاده می‌کنند که در صورتی که از کارت بلیط استفاده شود بسته به طول مسافت 66 درصد از این رقم تخفیف داده می‌شود و حداقل با استفاده از کارت بلیط و در مسافت کوتاه قیمت بلیط 340 تومان و حداکثر هزار تومان خواهد بود.


معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه افزایش قیمت بلیط مترو از اول اردیبهشت سال آینده اجرایی می‌شود، گفت: به افرادی که کارت بلیط مدت‌دار تهیه کنند 25 درصد تخفیف داده خواهد شد و این تخفیف علاوه بر مابقی تخفیفات است.

وی افزود: بلیط مترو فرودگاه امام نیز 7500 تومان کل مسیر است و بلیط مترو حومه به تهران نیز 1500 تومان است.

پورسیدآقایی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا با فرمانداری تهران مذاکره‌ای داشته‌اید، گفت: هنوز با فرمانداری تهران مذاکره‌ای در خصوص نرخ بلیط مترو نداشته‌ایم.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبه شورای ترافیک و موافقت فرمانده انتظامی تهران پیشنهاد دادیم برای توزیع ترافیک آخر سال مراکز خرید تا ساعت یک بامداد باز باشد و همین‌طور مترو نیز از 15 اسفند تا ساعت 24 ساعته فعال است.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

ماموران شهرداری پرونده های شخصی و محرمانه مرکز اسوه را به جای نامعلومی انتقال دادند!

تصویب ۲ طرح برای نوسازی محله سیروس

جزئیاتی از محدودیت های گواهینامه پایه سه

0 نظر

ارسال نظر

capcha