مهمترین بازی آسیایی پرسپولیس!

مهمترین بازی آسیایی پرسپولیس!

به گزارش سراج24، بیژن ذوالفقار نسب در مورد دیدار روز دوشنبه پرسپولیس با الوصل امارات در لیگ قهرمانان آسیا گفت: یکی از مسابقه‌های بسیار مهم و حساس پرسپولیس در لیگ قهرمانان همین بازی است. قطعاً پرسپولیس با ریکاوری خوب می‌تواند در این بازی با حمایت تماشاگرانش به پیروزی برسد و با شرایط خوبی این مسابقه را آغاز کند.

وی در مورد اینکه هواداران پرسپولیس از باخت در دربی ناراحتند، گفت: طبیعی است که هواداران ناراحت باشند، آنها به تیمشان تعصب دارند و احساسشان بر منطقشان غلبه دارد اما ادامه کار پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به نتیجه بازی با الوصل بستگی دارد. الوصل تیم باتجربه‌ای است که هوشمندانه فوتبال بازی می‌کند.

ذوالفقارنسب در مورد اینکه پرسپولیس می‌تواند بعد از باخت در دربی ریکاوری خوبی داشته باشد، گفت: قطعاً چنین خواهد شد، برانکو در این زمینه‌ها سابقه بسیار خوبی دارد و بازی دربی را به بازی با الوصل گره نمی‌زند.

مربی اسبق تیم ملی در مورد اینکه چرا پرسپولیس در چند هفته اخیر دچار افت شده، اظهارداشت: زیاد با این گفته موافق نیستم، به هر حال برای همه تیم‌ها گاهی اوقات شرایطی پیش می‌آید که وضعیت به خوبی جلو نمی‌رود و از نظر بدنی و انگیزشی بازیکنان کمی از شرایط ایده‌آل فاصله می‌گیرند.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha