شفر بهترین خط حمله را ساخته است

شفر بهترین خط حمله را ساخته است

   به گزارش سراج24، استقلال تا قبل از استعفای علیرضا منصوریان، بدترین خط حمله لیگ هفدهم را در اختیار داشت. در پایان هفته هفتم استقلال فقط 2 گل زده بود و در رده آخر جدول قرار داشت و از تیم‌هایی مثل سیاه‌جامگان، استقلال خوزستان و نفت تهران هم کمتر گل زده بود. با آمدن وینفرد شفر اوضاع به تدریج برای استقلال عوض شد اما برای رسیده به شرایط ایده‌آل زود بود. آبی‌ها در پایان نیم‌فصل اول و در 15 بازی 11 گل زد تا از این لحاظ فقط از نفت و سیاه‌جامگان بهتر باشد.

    اما در نیم‌فصل دوم همانطور که شکل بازی استقلال عوض شد، اوضاع خط حمله و گلزنی این تیم هم کاملا تغییر کرد. آبی‌ها در 10 بازی خود در نیم‌فصل دوم 19 گل زده اند و حالا با 30 گل زده در مجموع، سومین خط حمله خطرناک لیگ برتر را در اختیار دارند. اما اگر بخواهیم فقط آمار نیم‌فصل دوم را محاسبه کنیم، عنوان بهترین خط حمله و گلزن‌ترین تیم به شاگردان وینفرد شفر می‌رسد.

استقلال در نیم‌فصل دوم 19 گل زده و میانگین 1.9 گل در هر بازی را ثبت کرده است. در رده دوم گلزن‌ترین تیم نیم‌فصل دوم، ذوب‌آهن قرار دارد که 15 گل زده و پرسپولیس، سایپا و صنعت نفت هم با 14 گل زده در پله بعدی قرار دارند.
منبع: خبرآنلاین
 

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha