اعتراف پسر کینه‌جو به تصادف مرگبار

اعتراف پسر کینه‌جو به تصادف مرگبار

به گزارش سراج24، ساعت‌۱۹:۲۳ شامگاه جمعه ۲۴ آذرماه امسال مأموران کلانتری‌۱۶۹ مشیریه با تماس شهروندی از تصادف مرگبار عابر پیاده‌ای با خودروی‌۲۰۶ با خبر و راهی محل شدند.

مأموران در محل حادثه در خیابان مطلبی، کنار پارک بنفشه در میان درختان پیاده‌رو با جسد مردی حدوداً ۶۰‌ساله که کت و شلوار به تن داشت روبه‌رو شدند. بررسی‌های اولیه حکایت از این داشت لحظاتی قبل مرد فوت شده در حالی که از مغازه میوه‌فروشی خارج شده خودروی‌۲۰۶ سفید رنگی با سرعت زیاد وی را زیر گرفته و به سرعت از محل گریخته است.

مأموران در بازرسی بدنی از مرد فوت شده شناسنامه وی به‌همراه سوییچ خودروی مزدا۳ و یک فقره چک تضمینی به مبلغ ۳۳‌میلیون تومان و به همراه مقداری پول نقد کشف کردند. پس از مشخص شدن هویت مرد فوت شده به نام بهرام ۶۲‌ساله، مأموران دقایقی بعد موفق شدند خودروی مزدا۳ وی را در همان نزدیکی که کنار خیابان پارک شده بود، کشف کنند. همچنین مشخص شد وی در این نزدیکی‌ها چند دفتر فروش املاک و خانه دارد که لحظاتی قبل از حادثه از دفتر کارش خارج شده است. یکی از شاهدان عینی گفت: داخل پارک بودم که مرد فوت شده در حالی که چند پلاستیک میوه در دست داشت به داخل خیابان آمد که ناگهان خودروی ۲۰۶ سفید رنگی که راننده‌اش پسر جوانی بود با سرعت زیاد به این مرد برخورد کرد. وی به هوا پرتاب شد و به زمین خورد و راننده پژو هم با سرعت از محل فرار کرد.

همسر بهرام در تحقیقات پلیسی گفت: شوهرم ساعت‌۱۸ از دفتر محل کارش در سی‌متری صالحی خارج شده تا به دفترهای دیگرش سرکشی کند که به من خبر دادند مرد پژو سواری او را زیر گرفته و فرار کرده است. وی ادامه داد: بهرام دشمن زیاد داشت و چندی قبل تعدادی او را تهدید به قتل کرده بودند و الان احتمال می‌دهم راننده پژو، شوهرم را به عمد زیرگرفته و او را به قتل رسانده است.

در حالی که بررسی‌های دوربین‌های مداربسته محل حادثه نشان می‌داد خودروی پژوی‌۲۰۶ هنگام تصادف پلاکش را مخدوش کرده تا شناسایی نشود، کارشناسان پلیس راهور پس از بررسی اعلام کردند در محل حادثه با توجه به سرعت گیر داخل خیابان هیچ خط ترمزی قبل یا بعد از تصادف مشاهده نشده است. به همین سبب احتمال می‌رود تصادف عمدی باشد.

پس از اعلام نظریه کارشناسی تصادفات، پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد و تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی به دستور قاضی منافی آذر، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران برای بررسی حادثه وارد عمل شدند.

مأموران در ادامه برای شناسایی راننده خودروی پژو تحقیقات گسترده‌ای را آغاز کردند تا اینکه در بررسی‌های فنی موفق شدند صاحب خودروی پژو را که پسر ۲۱‌ساله‌ای به نام شاهین بود شناسایی کنند. بدین ترتیب مأموران شاهین را چند روز قبل بازداشت کردند. وی در بازجویی‌ها به تصادف مرگبار اعتراف کرد و گفت: من دانشجو هستم. بهرام را از چندین سال قبل می‌شناسم. ۱۳‌سال قبل پدرم معامله‌ای با بهرام انجام داد که باعث اختلاف آنها شد. از آن روز به بعد از بهرام کینه به دل گرفتم. روز حادثه در نزدیکی محل کارش کمین کردم تا بیرون آمد. او را دو ساعت تعقیب کردم تا در فرصت مناسب انتقام بگیرم تا اینکه خودرواش را نزدیک میوه فروشی پارک کرد و به داخل میوه‌فروشی رفت‌. وقتی بیرون آمد او را زیر گرفتم و فرار کردم.

متهم برای ادامه تحقیقات و روشن شدن زوایایی پنهان این حادثه به دستور قاضی منافی‌آذر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

منبع: روزنامه جوان

اخبار مرتبط

منع تردد شبانه در سراسر کشور لغو شد

حذف نرم افزارهای جعلی ۸ بانک ایرانی از گوگل پلی/ هشدار پلیس به بانک‌ها

هشدار پلیس فتا برای کلاهبرداری مجرمان به بهانه حراج‌های پاییزی

0 نظر

ارسال نظر

capcha