خوش آمد گویی بر عکس پرسپولیسی ها به اینفانتینو!

خوش آمد گویی بر عکس پرسپولیسی ها به اینفانتینو!

به گزارش سراج24، بازیکنان تیم استقلال ساعت 14 وارد ورزشگاه ازادی شده و به شدت مورد تشویق قرار گرفتند.

* وضعیت نمازخانه های ورزشگاه آزادی روز دربی بیشتر به شکل خوابگاه در آمده و همین موضوع باعث ناراحتی برخی از تماشاگران شد. هوادارانی که قصد برپایی نماز را داشتند وقتی به نمازخانه مراجعه کردند متوجه شدند که تعدادی از تماشاگران در نمازخانه ها خوب هستند که همین موضوع باعث شد نمازگزاران در بیرون از جایگاه به برپایی نماز مشغول شوند. تصاویر فوق نشان می دهد که روز گذشته نمازخانه ها به چه شکلی بوده و امروز به چه حالتی در آمده است.

* فریدون آسرایی خواننده موسیقی پاپ در جایگاه ویژه حضور دارد.

* امید نورافکن و میلاد زکی پور دو بازیکن استقلال به محض ورود تیمشان به ورزشگاه در زمین حاضر شده و پس از بازدید نحوه استقرار تماشاگران به رختکن برگشتند.نورافکن وقتی با تشویق تماشاگران رو به رو شد به پیراهن استقلال بوسه زد.

*میگوئل کولی و جیری ساناک دو مربی استقلال با استقبال هواداران این تیم وارد زمین چمن ورزشگاه آزادی شدند و برای تماشاگران دست تکان دادند.

* طرفداران پرسپولیس پرچمی را برای خوشامدگویی به ایفانتینو به احتزاز در آوردند که در ابتدا باعث به وجد آمدن آنها شد اما ثانیه هایی بعد آنها متوجه شدند این پرچم به شکل بر عکس باز شده و به همین دلیل مجبور شدند پرچم خود را جمع کنند. قرار است پرسپولیسی ها دوباره پرچم را به شکل درست باز کنند.

دیدار دو تیم از ساعت 15:45 آغاز می شود.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha