نیکبخت‌واحدی: اجازه ندادند رکورد پروین را بزنم

نیکبخت‌واحدی: اجازه ندادند رکورد پروین را بزنم

به گزارش سراج24، علیرضا نیکبخت واحدی درباره دربی 86 که قرار است روز پنجشنبه هفته جاری بین دو تیم استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار شود، اظهار داشت: می‌توانیم دربی زیبایی  را شاهد باشیم. خودتان هم می‌دانید که دربی ربطی به جدول ندارد و هر تیمی که بهتر از فرصت‌هایش استفاده کند، برنده می‌شود. شرایط جدول به شکلی است که تیم‌ها از تک موقعیت‌های‌شان استفاده می‌کنند، اما به نظرم استقلال می‌تواند برنده بازی شود.

 وی با اشاره به شرایط پرسپولیس و استقلال در آستانه دربی، خاطرنشان کرد: استقلال هر روز بیشتر به روزهای اوج خود نزدیک می‌شود و بازی‌های زیباتری ارائه می‌دهد. پرسپولیس هم با توجه به اینکه تقریباً قهرمانی‌اش مسجل شده، بی‌استرس‌تر بازی می‌کند. این شرایط خیلی خوب است. اگر پرسپولیس و استقلال هم قوی باشند، تیم‌ ملی‌مان برای جام جهانی ساخته خواهد شد.

    بازیکن پیشین پرسپولیس و استقلال در پاسخ به این سؤال که «بهترین خاطره‌‌اش از دربی چه بوده است؟»، اظهار داشت: دربی شرایط خاص خودش را دارد. من استقلالی بودم، اما در شرایطی به پرسپولیس هم رفتم. تمامِ دربی خاطره است، اما اگر اجازه می‌دادند یک بازی بیشتر انجام بدهم، بهترین خاطره‌ام رقم می‌خورد، چون تعداد دربی‌هایم به 22 می‌رسید و رکورد آقای علی پروین را هم می‌زدم، اما نگذاشتند.

منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha