پیشکسوت باشگاه استقلال:

پرسپولیس حق دارد بترسد!

 پرسپولیس حق دارد بترسد!

  به گزارش سراج24، ایوب اصغرخانی در مورد دربی 86 اظهار داشت: بازی خوب استقلال مقابل فولاد در راستای بازی‌های خوب این تیم در این فصل بود. این اولین بار نبود که استقلال با سه، چهار گل حریفش را مغلوب کرد و قطعا آخرین بار هم در این فصل نخواهد بود. این تیم تا پایان فصل چند تیم دیگر را هم با همین اختلاف گل از پیش رو بر خواهد داشت. شاید هم یکی از این تیم ها پرسپولیس باشد.

وی افزود: شفر یک تیم ترسناک از استقلال ساخته است. کمتر تیمی توان ایستادگی مقابل این تیم دونده و گلزن را دارد. حتی در آسیا هم شاهد بودیم الهلال قدرتمند با همه ادعایش مقابل استقلال حرفی برای گفتن نداشت و شکست را برابر این تیم پذیرفت.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: شرایط استقلال به گونه‌ای است که به نظر من همه تیم ها از تقابل با این تیم ترس و واهمه دارند و حتی پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نیست. تیم شفر ترس دارد و اگر پرسپولیس هم از آن بترسد باید به آن حق داد.

اصغرخانی خاطرنشان ساخت: البته این که اگر پرسپولیس در این بازی پیروز شود می‌تواند بعد از بازی جشن قهرمانی بگیرد باعث می‌شود که این تیم هم انگیزه‌های خاصی برای این بازی پیدا کند و شاید این کار را برای بازیکنان استقلال قدری سخت کند. اما با همه این وجود شانس آبی پوشان را در این بازی به مراتب بیشتر از  حریف می‌دانم.

هافبک پیشین آبی پوشان در ادامه بیان داشت: استقلال که در این فصل قطعا قهرمان نمی‌شود، اما پیروزی در دربی به اندازه یک قهرمانی می‌تواند برای هوادار شیرین باشد. شاید پیروزی در دربی به نوعی جبران مافات قهرمان نشدن هم باشد. ضمن این که آبی پوشان نباید برای رسیدن به نایب قهرمانی کوتاه بیایند. این تیم فصل گذشته هم نایب قهرمان شد و باید در این فصل حداقل بتواند عنوان فصل گذشته‌اش را تکرار کند. به همین دلیل چه در دربی و چه در دیگر دیدارهایش نباید حتی برای دقیقه پا پس بکشد.
منبع: مهر
 

اخبار مرتبط

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

استراماچونی به طور رسمی هدایت تیم فوتبال استقلال را بر عهده گرفت

عملکرد سرخابی‌ های پایتخت در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹

0 نظر

ارسال نظر

capcha