واکنش فتاحی به اعتراض استقلال به کارت حسینی

واکنش فتاحی به اعتراض استقلال به کارت حسینی

به گزارش سراج24، سعید فتاحی درباره تمهیدات صورت گرفته درباره برگزار دربی 86 گفت: این بازی برای هر دو تیم، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با توجه به حضور رئیس فیفا، اهمیت بالایی دارد و در جایگاه باشگاه‌های ما در آسیا تاثیرگذار است. از تماشاگران درخواست می‌کنیم فرهنگ اصیل ایرانی را به نمایش بگذارند و تیم‌های خود را تشویق کنند. اگر تماشاگری هم تخلفی کرد با پلیس همکاری و او را معرفی کنند.

وی ادامه داد: جلسه هماهنگی ابتدایی انجام شده و جلسه هماهنگی نهایی روز چهارشنبه برگزار خواهد شد. حساسیت خاصی در خصوص این بازی وجود دارد و با توجه به اینکه دو تیم اخیرا نتایج خوبی گرفته‌اند احساس می‌کنم شاهد دربی زیبایی باشیم و ورزشگاه پر شود. از هواداران هم درخواست می‌کنم حضورشان را به ساعت‌های پایانی آغاز بازی موکول نکنند و زودتر برای ورود به ورزشگاه اقدام کنند و مسئولان سازمان لیگ و پلیس را در این راه کمک کنند. با توجه به حضور رئیس فیفا و هیأت همراهش باید نشان دهیم که ما چنین دربی‌ را با این جمعیت حداقل دو بار در سال برگزار می‌کنیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فدراسیون فوتبال درباره بلیت فروشی تصریح کرد: هر ساله همین طور است و 80 درصد ظرفیت ورزشگاه در ورزشگاه بلیت فروشی می‌شود. 60 هزار بلیت فروخته خواهد شد و با توجه به اینکه استقلال میزبان است 30 هزار بلیت در شعب بانک کوثر از ساعت 8 صبح فردا به فروش می‌رسد. 30 هزار بلیت هم در ورزشگاه فروخته می‌شود. از تماشاگران درخواست می‌کنیم بلیت‌های خود را تهیه کنند.

    فتاحی درباره برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیس گفت: قبلا هم گفتم در صورتی که پرسپولیس قهرمانی‌اش روی کاغذ مسجل شود این موضوع ممکن است اما و اگر نداریم. سال قبل در شرایطی این موضوع محقق شد که پرسپولیس در صورت باخت در تمام مسابقاتش و پیروزی حریفان در بازی‌های باقیمانده باز هم قهرمان بود. اگر پرسپولیس استقلال را ببرد، جشن قهرمانی به بازی بعد موکول می‌شود که آن زمان اعلام خواهیم کرد.

    وی درباره اعتراض مسئولان باشگاه استقلال به کارت زرد حسینی گفت: سؤال ندارد. مگر چنین چیزی می‌شود؟ باشگاه استقلال نباید چنین مسائلی را مطرح و اعتراض کند. کاری نداریم حسینی مستحق بوده یا نبوده اما تصمیم داور است و در فوتبال حرفه‌ای بازگشت ندارد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در دربی قبل با توجه به اینکه اولین مسابقه‌ ای بود که باشگاه‌ها بلیت فروشی را انجام داده بودند شاهد مشکلاتی بودیم اما حالا شرکتی که با استقلال همکاری می‌کند تجربه دارد و تعداد گیت‌ها را هم زیاد کرده‌اند. ان‌شاالله زیرساخت‌ها فراهم شود و سال آینده بلیت فروشی به صورت الکترونیکی انجام شود.

فتاحی درباره دیدار دوستانه با حضور مسئولان فیفا پیش از برگزاری دربی گفت: فدراسیون فوتبال از یک ماه قبل دنبال برنامه‌ریزی برای این موضوع است. اینفانتینو درخواست داده یک بازی دوستانه فوتبال باشد. ما هم از بازیکنان بزرگ دعوت کردیم در این مسابقه بزرگ حضور داشته باشند.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

واکنش رسانه‌های ایتالیایی به امضای قرارداد استراماچونی با استقلال

0 نظر

ارسال نظر

capcha