رابرت دنیرو تهیه کننده فیلم اول الن پیج

رابرت دنیرو تهیه کننده فیلم اول الن پیج

 

به گزارش «سراج24»، رابرت دنیرو بازیگر قدیمی سینما یکی از تهیه‌کنندگان اصلی این فیلم است و گفته می‌شود در آن، بازی هم خواهد کرد.
 
آنا فاریس بازیگر نقش اصلی این درام اجتماعی و خانوادگی است. جولیا هارت کار نگارش فیلم‌نامه «خانم استیونس» را انجام داده است.
 
خط اصلی قصه فیلم، درباره یک معلم جوان است که همراه دانش‌آموزان نوجوان خود در تعطیلات آخر هفته، راهی یک سفر دانش آموزی می‌شود.
 
در مکانی که آنها به آن سفر می‌کنند، یک مسابقه حرفه‌ای در حال برگزاری است. این سفر، زندگی معلم جوان را دگرگون می‌کند.
 
در جریان این سفر است که خانم معلم جوان، به شناخت تازه‌ای از خودش می‌رسد و یاد می‌گیرد که یک معلم خوب، باید چه خصوصیاتی داشته باشد.
 
هنوز مشخص نیست دنیرو در «خانم استیونس» در چه نقشی ظاهر خواهد شد، گفته می‌شود، نقش او کوتاه اما مهم خواهد بود.
 
از قرار معلوم، وی یک معلم بازنشسته است که در شهری زندگی می‌کند که خانم استیونس و شاگردانش به آنجا سفر می‌کنند.
 
دیدار کوتاه این معلم قدیمی با معلم جوان، درس‌های زیادی را به معلم جوان می‌دهد تا در زندگی و کار روزانه‌اش، مورد استفاده قرار دهد.
 
کلید فیلم‌برداری «خانم استیونس» برای اواخر فصل بهار سال جاری میلادی زده می‌شود. این فیلم برای اواخر سال 2013 آماده نمایش خواهد شد.
 
نزدیکان رابرت دنیرو می‌گویند وی قصد دارد «خانم استیونس» را برای فصل نمایش فیلم‌های اسکاری آماده کند، تا امکان حضور در رقابت‌های اسکاری را داشته باشد.
 
الن پیج بیش از 20 سال است که به عنوان بازیگر با فیلم‌های سینمایی همکاری دارد و تماشاگران سینما، او را با فیلم‌های غیرمتعارفی مثل«سرآغاز» و «جونو» می‌شناسند.
 
رابرت دنیرو برای درام کمدی و خانوادگی «کتابچه راهنمای خوش‌بینی»، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد نقش مکمل است.

اخبار مرتبط

برپایی سینما مقاومت برای اولین بار در استان سیستان و بلوچستان

فقط یک ایرانی آنجا بود / آخوندی که مستندساز شد

نامزدهای بخش مسابقه ملی جشنواره «سینماحقیقت» معرفی شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha