حسین‌خانی:

بحث تعلیق کشتی ایران شیطنت روسیه است

بحث تعلیق کشتی ایران شیطنت روسیه است

به گزارش سراج24، مصطفی حسین‌خانی عضو تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت: تقریباً این اردو آخرین اردوی تیم ملی پیش از مسابقات قهرمانی آسیا است و اردوی بعدی می‌توان گفت اردوی ریکاوری است و اوج فشار ما در همین اردو خواده بود تا ما برای مسابقات آسیایی به آمادگی لازم برسیم. البته در اردوی قبلی هم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و تمرینات با حضور آقای خادم با نظم و اتحاد خوبی برگزار می‌شود. امیدوارم نتیجه زحمات‌مان را در مسابقات آتی با کسب مدال‌های خوش‌رنگ بگیریم.

وی در خصوص بحث تعلیق و محرومیت کشتی ایران هم گفت: در این مدت کشتی روزهای سختی را سپری کرد. یک استرسی همه جامعه کشتی داشتند از رئیس فدراسیون گرفته تا همه کشتی‌گیران؛ چون زحمات زیادی کشیده شده تا کشتی به اینجا رسیده است. ان‌شاءالله تدابیری اندیشیده شود تا به مشکلی برنخوریم ولی در سال آینده هم در رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در هر دو رشته آزاد و فرنگی رویدادهای زیادی وجود دارد. ما احتمال دارد در رویدادهای بین‌المللی و جهانی باز هم به این مشکل بربخوریم و اگر باز هم چنین اتفاقی رخ بدهد، فدراسیون جهانی تصمیمات جدی‌تری خواهد گرفت.

وی افزود: البته اینها شیطنت‌هایی هم از سمت کشورهایی مثل روسیه است. آنها الان به این سمت روی آورده‌اند چون اکثر کشتی‌گیران اسرائیلی اصالتاً روسی هستند. کشتی‌گیری که علیرضا کریمی با او مسابقه نداد همه رقبایش را برده بود و فقط به روسیه باخته بود.

قهرمان آسیا در ادامه با اشاره به کشتی گیران رژیم صهیونیستی گفت: در سال‌های گذشته کشتی‌گیران رژیم اشغالگر قدس شاید یک دور در جدول حضور داشتند اما اکنون اینگونه نیست و آنها در جدول بسیار بالا می‌آیند و برخی از کشتی‌گیران آنها هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ جسمانی در سطح جهانی هستند. به نظر من در آینده ما باز هم با چنین مشکلی مواجه خواهیم شد.

ملی پش ایران اظهار امیدواری کرد تا مسئولین در این باره تدبیری بیاندیشند: امیدوارم مسئولین تدابیری بیندیشند که این مشکل حل شود چون آینده جوانانی در انتظار این تصمیمات است که سال‌ها زحمت کشیده‌اند و اگر یک سال تعلیق مورد تأیید فدراسیون جهانی قرار بگیرد، آینده جوانان ما چه خواهد شد.الان هم علیرضا کریمی شش ماه محروم شده و نمی‌تواند در مسابقات آسیایی شرکت کند و اینها ضربات روحی سنگینی به ورزشکار می‌زند. ان‌شاءالله این مسائل حل شود تا با این مسائل دیگر روبه‌رو نشویم.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی ۱۴ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود

حضور آقای گل فوتبال جهان در خانه کشتی تهران

رضایی سرپرست نایب رئیسی فدراسیون کشتی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha