حمله موشکی اسرائیل به زمین‌های کشاورزی در نوار غزه

حمله موشکی اسرائیل به زمین‌های کشاورزی در نوار غزه

به گزارش سراج24، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی با بیش از 10 عدد راکت، زمین‌های کشاورزی در محله النهضه و اطراف آن واقع در شرق شهر رفح در جنوب نوار غزه را هدف قرار دادند که در پی این حملات، خسارات مالی زیادی به زمین‌های مذکور وارد آمد.

خبرگزاری «صفا» نزدیک به جنبش حماس اعلام کرد که «جنگنده‌های اسرائیلی زمین‌های زراعی در محله النهضه در شهرک الشوکه در شرق شهر رفح در جنوب نوار غزه را با ده موشک هدف قرار دادند».

بنا بر گزارش خبرنگار «صفا»، خسارت هنگفتی به محل بمباران شده وارده شده اما هنوز گزارش نشده که کسی در این حمله آسیب دیده باشد.

شب گذشته، رژیم صهیونیستی اعلام کرد که یک موشک به سمت شهرک «سدیروت» در شمال شرقی نوار غزه شلیک شده ولی تلفاتی بر جای نگذاشته است.
تصویری از محل حمله جنگنده‌های اسرائیلی

بامداد امروز همچنین نظامیان رژیم صهیونیستی در سلسله بازرسی‌هایی در نقاط مختلف کرانه باختری، دست‌کم 16 فلسطینی را بازداشت کردند.

ارتش اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرد که در خصوص پرونده انفجار در ایست بازرسی در جنوب بیت‌لحم، افراد تحت پیگرد را بازداشت و تحویل مقامات امنیتی کرده است.

افراد بازداشت شده از «شمال نابلس» (چهار نفر)، «شهرک بیتا» در جنوب نابلس (دو نفر)، «قلقیلیه» (چهار نفر)، و خیابان نابلس (تعداد باقی‌مانده) بودند.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

هدف سعودی‌ها از بمباران اردوگاه آوارگان یمنی

سرشاخ شدن القاعده با روسیه در دمشق

تشدید بحران در«نوار غزه»؛ مردم فلسطین ۱۰ سال قحطی را تجربه کردند+تصاویر

0 نظر

ارسال نظر

capcha