درگیری و نزاع خونین همشهری‌ها به قتل منجر شد

درگیری و نزاع خونین همشهری‌ها به قتل منجر شد

به گزارش سراج24، در ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه شب گذشته حسب اعلام مرکز پیام مبنی بر وقوع یک مورد درگیری منجر به قتل در خیابان شمشیری سریعا حسب دستور ، رییس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد و عوامل عملیاتی خود  به موقعیت اعزام شدند.

پس از حضور مأموران در کوچه محل نزاع، آثار خونریزی در کف آسفالت مشهود بود و یک عدد غلاف و قمه خونی نیز در قسمتی از کوچه کشف شد.

در تحقیقات محلی اهالی اظهار داشتند در جلوی خانه ای از این کوچه دقایقی قبل درگیری خونین رخ داد که یک دستگاه موتورسیکلت با ترک نشین با یکی از ساکنان خانه درگیر شدند.

با روشن شدن زوایای مختلف این درگیری و در ادامه تحقیقات مشخص شد راکب موتور سیکلت فردی به نام فردین (مقتول ) ۲۴ ساله بوده است.

 
همچنین مشخص شد فردین در حالی که یک قمه همراه داشته به همراه دوستش علی حسین  ۲۶ ساله از میدان خراسان با  موتورسیکلت به در منزل محمد (قاتل) ۲۶ ساله مراجعه کردند و او را به جلوی در فراخوانده‌اند.

در ادامه با حضور محمد، فردین چند ضربه با قمه به سر و دست محمد وارد و محمد نیز با چاقوی آشپزخانه چند ضربه به سینه و ران وی وارد کرده که به لحاظ شدت جراحات وارده به بیمارستان منتقل شده و فوت می‌کند.

در تحقیقات بیشتر مشخص شد منزلی که محمد (قاتل) در آنجا حضور داشته متعلق به دو نفر از همشهریان خود بوده که به صورت مجردی زندگی می کردند و هر زمان محمد برای کار کردن به تهران می آمده چند روزی در آنجا حضور می یافته است.

بلافاصله کار شناسایی و دستگیری قاتل و همراه مقتول در دستور کار قرار گرفت که پس از سه ساعت با اقدامات لازم پلیسی و عملیات های روانی، قاتل با همکاری کلانتری ۱۱۱ هفت چنار در سه راه آذری دستگیر و علی حسین ( همراه مقتول) نیز به صورت خود معرف خودش را به کلانتری ۱۱۹ مهرآباد معرفی کرد.

قاتل در اظهارات اولیه بیان داشت مقتول و همراه وی از همشهریان من می باشند و سالها در شهرستان زندگی می کردیم که برای کار به تهران مهاجرت کردیم.

چند وقتی بود که با مقتول اختلاف داشتم و چند روزی پشت تلفن به یکدیگر فحاشی می کردیم که شب حادثه در خانه بودم که زنگ خانه را زد و وقتی بیرون آمدم دیدم با قمه حمله کرد که من نیز به آشپزخانه رفتم و چاقو آوردم و با همدیگر درگیر شدیم که آنقدر عصبانی بودم که دیگر چیزی نفهمیدم.

سرهنگ بستو در خاتمه اشاره کرد تحقیقات بیشتر در این زمینه تحت نظارت بازپرس محترم کشیک قتل در حال انجام می باشد و پرونده و متهمان تحویل اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت شدند.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

ایجاد پویش«حمایت از سالمندان» در اردبیل/ مهار تبعات اقتصادی و اجتماعی کرونا با رزمایش کمک مومنانه

حواشی تازه پرونده قتل همسر دوم شهردار سابق

خودکشی فردی که به ۵۵ سال زندان محکوم شد+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha