مدیرعامل تراکتور به تاج نامه نوشت

مدیرعامل تراکتور به تاج نامه نوشت

به گزارش سراج24، شرح درخواست باشگاه تراکتورسازی از فدراسیون فوتبال به این شرح است:

«برادر ارجمند جناب آقای مهدی تاج
ریاست محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران
با سلام و احترام

با صلوات بر محمد و آل محمد، بدینوسیله مراتب قدردانی خود را از همکاری و تعامل جنابعالی در برگزاری مسابقه حساس تیم فوتبال تراکتورسازی در آستانه آغاز رقابت‌های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا مقابل گسترش فولاد در شهر تبریز و با حضور تماشاگران اعلام می‌نمایم.

همچنین با توجه به برگزاری مطلوب این مسابقه در فضایی آرام و بدون تشنج و رفتار هواداران پرشور تراکتورسازی که تنها به تشویق تیم محبوب خود پرداختند با عنایت به ضرورت توجه به تأثیرات عوامل تشویقی که می‌تواند مؤثرتر و مفیدتر از هرگونه رفتار تنبیهی باشد از حضورتان انتظار دارم ضمن لغو محرومیت این باشگاه از انجام یک مسابقه خانگی (مقابل پیکان) از مسئولان محترم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخواست کنید از اتخاذ تصمیمات مشابه که منجر به برگزاری بازی‌های خانگی خارج از خانه یا برگزاری مسابقات بدون تماشاگر می‌شود، خودداری فرمایند.

بدیهی است که برگزاری بازی بدون تماشاگر یا مسابقه خارج از ورزشگاه خانگی علاوه بر تحمیل هزینه‌های مضاعف به باشگاه‌ها موجب پایین آمدن کیفیت مسابقات بدون حضور تماشاگران مشتاق و حامیان تیم‌ها گردیده و فوتبال ما را از حضور اصلی‌ترین حامیان همیشه همراه خودش که همان تماشاگران و هواداران می‌باشد، محروم می‌سازد.

باشگاه تراکتورسازی در فصل جاری با جریمه‌ای نزدیک به دو میلیارد ریال از ناحیه تخلفات تماشاگران مواجه گردیده، حال آنکه مشکلات اقتصادی بیش از هر مقطع دیگری در این فصل به باشگاه‌های پرطرفدار کشور فشار آورده و باشگاه‌ها در حالی با چنین جرایم سنگینی مواجه می‌شوند که از دسترسی به حقوق مالی مسلم خود از جمله حق پخش تلویزیونی و تبلیغات دور زمین در طول دو فصل اخیر محروم می‌باشند.

در این موقعیت اضافه نمودن میزان بدهی‌های باشگاه‌های بزرگ و پرطرفدار کشور نتیجه و حاصلی به همراه نخواهد داشت، لذا بدینوسیله از جنابعالی درخواست می‌کنم جریمه‌های مرتبط با این موضوع را نیز به منظور حمایت از استقلال اقتصادی باشگاه‌ها مورد بخشودگی قرار دهید.

مطالبه و انتظار اینجانب از جنابعالی به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال این است که منافع جامعه فوتبال و شرایط ویژه باشگاه‌ها در اینگونه پرونده‌ها مورد توجه جدید قرار گیرد و تصمیمات انضباطی علاوه بر اصلاح شرایط فرهنگی موجود با توجه به موقعیت و منافع باشگاه‌ها خصوصاً در شرایط خطیر موجود اتخاذ گردد.

با تشکر مصطفی آجورلو».
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

واکنش رسانه‌های ترکیه به حضور دنیزلی روی نیمکت تراکتور

صحبت‌های تقوی در مورد دستیاری در استقلال

حکم مربی خاطی کشتی صادر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha