ازدحام خانم‌های خانه‌دار مقابل صرافی‌ها

ازدحام خانم‌های خانه‌دار مقابل صرافی‌ها

به گزارش سراج24، با آغاز توزیع دلار دولتی با قیمت ۴۵۰۰ تومان توسط برخی از صرافی‌ها از روز گذشته، ازدحام جمعیت قابل توجهی در میدان فردوسی ایجاد شده است.

بنابر این گزارش، نکته جالب در میان انبوه جمعیت در مقابل صرافی‌های توزیع‌کننده دلار این است که اغلب خریداران دلالان و خانم‌های خانه‌دار هستند.به اعتقاد تجمع‌کنندگان این روش اجرا شده توسط بانک مرکزی چندان نمی‌تواند دوام بیاورد و موجب کاهش قیمت هم نخواهد شد.

    بیشتر بخوانید:
    ترفند جدید برای خروج دلارها از جیب خانه دارها؟
    خریداران سکه در پیش فروش چقدر سود می کنند؟

یکی از متقاضیان خرید دلار با این عنوان که روز گذشته ثبت‌نام کرده و امروز برای خرید مراجعه کرده است‌،گفت: روز گذشته دلار به ما نرسید و ما چون ثبت‌نام کرده بودیم امروز برای خرید آمده‌ایم.وی با اشاره به اینکه ساعت ۱۳ است و هنوز از تعیین نرخ و فروش آن خبری نیست افزود: از صبح برای خرید در صف منتظر هستم و امکان اینکه حتی امروز خبری از فروش نباشد هست.

به گفته اکثر مراجعه‌کنندگان آنها این دلارها را برای سفر می‌خواهند و هر چند چهره و ظاهر آنها بیشتر به دلال‌های دلار خیابان فردوسی شبیه است تا کسی که واقعا قصد سفر داشته باشد.

نرخ دلار آمریکا در لحظه تنظیم گزارش ۴۷۵۳ تومان بود و نکته جالب توجه آن است که نرخ دلار آمریکا بر روی ابلوی صرافی‌هایی که قرار است دلار دولتی توزیع کنند  ۴۵۷۰ تومان است.
منبع: فارس


 

اخبار مرتبط

بازار دلالان صنعت خودرو و خرید و فروش کساد میشود

ممنوعیت خرید و فروش فیزیکی ارز در صرافی‌ها

حساب اخلال‌گران بازار ارز مسدود شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha