30 ساعت پرسه با جسد مقتول در شهر

30 ساعت پرسه با جسد مقتول در شهر

به گزارش سراج24، مرد جوانی که بر اثر مشاجره و دعوا با دوست خود درگیر شده بود و او را کشته بود بیش از یک روز با جنازه وی در خیابان‌ها می‌گشته است:

عصر شنبه ۷ بهمن امسال یک دستگاه خودروی سواری مقابل کلانتری ۱۴ شهر زنجان توقف کرد و راننده ۳۴ ساله آن، نزد افسر نگهبان رفت و گفت: من و دوستم به خاطر این که نتوانسته بودم اقساط وامی را که برایم ضمانت کرده بود بپردازم،‌ دعوایمان شد و در اوج عصبانیت او را کشتم و جسدش اکنون در صندوق عقب خودرویم است.

ماموران پس از شنیدن گفته‌های این مرد با بازکردن در صندوق عقب، با جسد مردی ۴۸ ساله روبه‌رو شدند که براثر اصابت ضربه‌هایی به سرش، به قتل رسیده بود.

   بیشتر بخوانید:
    مرگ مشکوک پسر ۹ ساله در حمام
    ردپای سرایدار در سرقت خشن +عکس
    دسیسه زن جوان خیانتکار برای قتل شوهر‎ +عکس

مرد ۳۴ ساله دیروز دوباره مورد تحقیقات قرار گرفت و درباره انگیزه‌اش به افسر تحقیق گفت: من و مقتول پنج سال پیش که او به‌عنوان مسافر سوار خودرویم شده بود دوست شدیم و ارتباط خانوادگی‌مان شکل گرفت. او حتی کمکم کرد و با ضمانتی که به بانک داد توانستم وام بگیرم. این اواخر در جریان رفت و آمدم به خانه آنها، از طریق پسر و همسرش متوجه شدم دوستم با آنها بدرفتاری می‌کند و چند بار همسرش را کتک زده است. با شنیدن این حرف‌ها ناراحت شدم و از دوستم خواستم رفتارش را تغییر دهدکه به من گفت دخالت نکنم.

متهم به قتل ادامه داد: پنجشنبه شب دوباره پسر دوستم با من تماس گرفت که متوجه شدم، مقتول آنها را کتک زده و جانشان در خطر است. من به خانه‌شان رفتم تا با دوستم حرف بزنم تا دست از این کارها و رفتارش بردارد که با هم دعوایمان شد. عصبانی شدم و با برداشتن گلدان شیشه‌ای ضربه‌ای به سمتش انداختم که به سرش خورد و زخمی شد. خانواده‌اش با دیدن این صحنه شوکه شده بودند. باورم نمی‌شد چنین کاری کرده‌ام. جسد را داخل صندوق عقب گذاشته و از آنجا دور شدم. آن شب به اطراف شهر رفتم و گودالی حفر کردم تا جسد را دفن کنم اما نتوانستم. جسد در صندوق عقب خودرویم بود و به خانه‌ام بازگشتم. حتی با خودروی حامل جسد در شهر رفت و آمد می‌کردم. با گذشت ۳۰ ساعت از جنایت دچار عذاب وجدان شده و به کلانتری رفتم و تسلیم شدم. خیلی از این ماجرا پشیمانم. ای کاش آن شب براعصابم کنترل داشتم و ناخواسته جان دوستم را نمی‌گرفتم.

سرهنگ جعفر رحمتی، رئیس پلیس آگاهی استان زنجان در این باره به جام‌جم گفت: با اعتراف متهم به جنایت، او صحنه قتل را بازسازی کرد ه است. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.
منبع: جام جم آنلاین
 

اخبار مرتبط

هیأتی‌های استان زنجان برای کشور نمونه شدند

کمک ۱۷ میلیارد ریالی خیران زنجان در طرح اطعام و احسان حسینی

پیام مهم شهدای کربلا تقویت دین اسلام است

0 نظر

ارسال نظر

capcha