تشکیل هیأت مؤسس 10 نفره جبهه مردمی در استان‌ها

تشکیل هیأت مؤسس 10 نفره جبهه مردمی در استان‌ها
به گزارش سراج24، در ادامه فعالیت‌های جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تشکیل هیأت مؤسس استان‌ها به‌منظور برگزاری مجمع شهرستانی و استانی و همچنین سازوکار برگزاری مجمع ملی در ابتدای سال 97 در دستور کار شورای مرکزی جبهه مردمی قرار گرفت. 
 
بر اساس این خبر قرار است تا پایان امسال مجامع استانی و شهرستانی جبهه مردمی تشکیل و پس‌ازآن نیز در اوایل سال 97 مجمع ملی جبهه مردمی در تهران برگزار شود، بنابراین تا پیش از مجمع ملی باید مجامع شهرستانی و استانی جبهه مردمی مشخص شود تا از سراسر کشور افراد منتخب جبهه مردمی در مجمع ملی شرکت کنند.
 
برای انتخاب هیأت مؤسس جبهه مردمی در استان‌ها، اعضای شورای مرکزی در استان‌های مختلف حضور یافته‌ و با مشورت و بررسی، افرادی را که قبلاً عضو شورای مرکزی استان‌ها بوده ارزیابی کرده و از بین آن 30 نفر، 10 نفر را در هر استان انتخاب کردند که وظیفه آن‌ها تشکیل مجمع شهرستانی و استانی است.
 
همچنین ترکیب این شوراهای استانی 40 درصد از جوانان و 30 درصد از خانم‌ها به‌صورت حداقل است و تاکنون این 10 نفر در بیش از نیمی از استان‌ها مشخص‌شده‌اند و جلسات مشترک با رابطین شهرستانی جبهه همچنان برقرار است.
 
بنابراین خبر در جلسات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی سند فعالیت جمنا نیز تدوین‌شده و در آینده‌ای نزدیک منتشر می‌شود.
 
منبع: فارس

اخبار مرتبط

مأموریت قرارگاه مدافعان سلامت مبارزه با کرونا و فضاسازی برای جریان پسا کرونا است

امام ایمان داشتند انقلابی که شهدا برایش از جان خود مایه گذشتند، از بین رفتنی نیست

تکلیف پالرمو پایان خرداد مشخص می‌شود؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha