عنایتی:مقابل پرسپولیس با 4مهاجم بازی کردیم

عنایتی:مقابل پرسپولیس با 4مهاجم بازی کردیم

به گزارش سراج24، رضا عنایتی در خصوص آخرین شرایط مشکی‌پوشان اظهار داشت: تیم ما شرایط خوبی دارد. درست است که در دقایق پایانی از پرسپولیس گل خوردیم و روحیه کلی تیم پایین آمد ولی قبول کنید ما با تیم بزرگی بازی کردیم که در صد جدول است و فاصله امتیازش با تیم دوم بسیار زیاد؛ وقتی بازیکنان من مقابل چنین تیمی آن هم در دقیقه 90 بازی را واگذار کردند و خیلی ناراحت بودند این موضوع جنبه مثبت دارد و به نظرم اتفاق خوبی است.

وی افزود: شما دیدید ما در مقابل صدرنشین ایران نه خودمان را زمین انداختیم و نه وقت تلف کردیم، مقابل پرسپولیس با ۴ مهاجم بازی کردیم و اعتقادم این است اگر از دو بازی ۲ مساوی بگیرید فرقی با یک شکست و یک مساوی ندارد، ما تلاش می‌کنیم امتیازات لازم را جمع کنیم و باید اشاره کنم از همه بازیکنانم به خاطر اینکه انتظارات را برآورده کردند راضی هستم.

سرمربی مشکی‌پوشان در خصوص اینکه آیا بادامکی قصد جدایی دارد، گفت: من اطلاعی از وضعیت بادامکی ندارم ولی ظاهراً او شب گذشته به باشگاه رفته و اعلام کرده می‌خواهد برود. متوجه نشدم چه اتفاقی افتاده و شاید او از موضوعی ناراحت است اما من بادامکی را می‌خواهم و معتقدم او می‌تواند به تیم ما کمک کند اما اینکه چه اتفاقی افتاده و آیا او پیشنهادی دارد که خواستار صدور رضایتنامه شده بهتر است از خودش سوال شود.

وی با تأکید بر اینکه قاسم دهنوی به این تیم اضافه شده است، گفت: مجوز بازیکن عراقی ما هنوز صادر نشده و مسئولان باشگاه پیگیر ماجرا هستند، از طرفی بازیکن گرجی ما سابانا مشکلی ندارد و در اواخر بازی با پرسپولیس هم برایمان بازی کرد. به دنبال یک بازیکن هم هستیم که اگر به ما خبر بدهد او را هم به جمعمان اضافه می‌کنیم.

عنایتی در خصوص غایبان تیمش در دیدار هفته آتی گفت: محمد مهدی عسگری محروم است و پناهی و امیرحسین صالحی طی هفته آینده به جمع ما اضافه می‌شوند.

وی در خصوص دیدار روز جمعه تیمش مقابل نفت تهران که به نوعی ۶ امتیازی محسوب می‌شود، گفت: این بازی هم ۳ امتیاز دارد ولی اهمیتش بالا خواهد بود. نفت حریف مستقیم ما است و از زمانی که هومن افاضلی هدایت این تیم را بر عهده گرفته شرایط این تیم تغییر کرده است. به بازیکنان تیمم هم گفتم، ما ۱۲ فینال داریم و باید به جایگاه بهتری در جدول برسیم. در این راه هم تمام تلاشمان را خواهیم کرد.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

0 نظر

ارسال نظر

capcha