کُد دانایی برای خرید هوشمند کتاب

کُد دانایی برای خرید هوشمند کتاب

به گزارش سراج24، این سازمان با هدف تحقق بخشیدن به اهداف مرتبط با خدمات شهر هوشمند، سامانه فروش کتاب از طریق تلفن همراه را راه‌اندازی کرده است.

شهروندان محترم می‎توانند با استفاده از گوشی تلفن همراه و در کوتاه‏ترین زمان ممکن و وارد کردن کد دانایی، کتاب مورد نظر خود را تهیه کنند.

علاقمندان می‌توانند به سه روش کتاب‌های مورد نظر خود را انتخاب کنند.

روش اول:  ورود مستقیم به سرویس با شماره‌گیری #1001*137*

روش دوم:  شماره‌گیری #137* و سپس انتخاب گزینه های "پرداخت" و  "خرید کتاب"

روش سوم: نصب نرم ‏افزار خدمات پرداخت شهرداری تهران (کافه بازار و Google Play)

سرفصل‏های اصلی کتاب‏های موجود‏ شامل سامانه اطلاعات جغرافیایی، آمار و IT، مدیریت شهری و نقشه بوده که 33 عنوان کتاب در این سرفصل‎ها ارائه شده است و به تدریج عناوین تازه‌ای به آن اضافه خواهد شد. دسترسی به فهرست کامل کتاب‌ها و کد ویژه هر کدام از آنها با انجام هرکدام از این مراحل، امکان‌پذیر است.

این فهرست علاوه بر این در قسمت انتشارات سایت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران به آدرس tmicto.tehran.ir نیز در دسترس است.

شهروندان پس از اطلاع از کد ویژه کتاب مورد نظر خود می‏توانند با وارد کردن این کد در هنگام خرید، اطلاعات مرتبط با آن را مشاهده و پس از وارد کردن تعداد مورد نظر از آن کتاب، نحوه دریافت (حضوری، پست سفارشی و پیک موتوری) را انتخاب کرده و پس از پرداخت از طریق کارت بانکی یا حساب شهروندی، پیامکی حاوی اطلاعات خرید را دریافت کنند.

اخبار مرتبط

«شبکه‌های اجتماعی قدر» را قدر بدانیم/ در دسترس مشترک موردنظر

سنگلج میزبان افتتاحیه می‌شود/با موبایلتان در جریان رویدادها باشید

باغ کتاب به موسسه نشر شهر واگذار شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha