اظهارات مسئول برگزاری در مورد اتفاقات دیدار تراکتور

اظهارات مسئول برگزاری در مورد اتفاقات دیدار تراکتور

به گزارش سراج24، محمدرضا پورهادی درباره اتفاقات رخ داده در دیدار تراکتورسازی - استقلال، اظهار داشت: من ترجیح می‌دهم راجع‌به این مسائل صحبت نکنم، چون ممکن است این اتفاقات کمی امنیتی باشد. ما چیزی را که مشاهده کردیم، نوشتیم و به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ دادیم. آقای فتاحی هم خودش در ورزشگاه حضور داشت و همه چیز را دید. امیدوارم همه کمک کنند که این مسائل یک مقداری خاموش‌تر شوند.

وی افزود: اینکه در تهران و در دیدار پرسپولیس - تراکتورسازی چه اتفاقاتی افتاده است، به من مربوط نیست، اما در مورد دیروز (جمعه) در دیدار تراکتورسازی - استقلال می‌گویم که همه باید کمک کنند که بی‌فرهنگی در فوتبال ما از بین برود. دیدار تراکتورسازی - استقلال هم یک دیدار خاص بود. من ضمن اینکه نماینده فدراسیون هستم، اعتقادم بر این است که باید جلوی تنش‌ها و نافرهنگی‌ها را بگیریم. بعد از بازی هم به نمایندگان رسانه‌ها که در ورزشگاه بودند، گفتم که اتفاقات بازی را زیاد انعکاس ندهند، چون بحث فراتر از اختیارات ماست.

مسئول برگزاری دیدار تراکتورسازی - استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: تیم استقلال که در ورزشگاه هوادار نداشت و هواداران تراکتورسازی هم شعارهایی در راستای حمایت از تیم خودشان و بعضاً توهین به افراد دیگر سر می‌دادند. یگان ویژه و مسئولان هیئت فوتبال هم صحبت کردند که تنش‌ها از بین برود. ما دوست دارم که همه بازی‌ها به خوبی برگزار شوند. به‌هرحال غیر از من، نمایندگان جاهای دیگر هم در ورزشگاه بودند. کمیته انضباطی همه گزارشات را بررسی می‌کند و درباره بازی تصمیم می‌گیرد.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha