سرقت از زنان با همدستی همسر و خواهرزن +عکس

سرقت از زنان با همدستی همسر و خواهرزن +عکس
به گزارش سراج24 روزهای پایانی مهر امسال چند زن و دخترجوان با حضور در شعبه 13 بازپرسی دادسرای جنایی کرج از دو زن و یک مرد که سرنشینان یک خودروی پژو بودند، به اتهام سرقت شکایت کردند.

با دستور بازپرس حسن علایی‌اصل‌ثمرین، تحقیقات پلیسی برای دستگیری سه سارق فراری آغاز شد تا این‌که با تحقیق از شاکیان معلوم شد، آنها به‌عنوان مسافر سوار خودرو بودند که با چاقو تهدید شده و پول، کارت بانکی و دیگر اموالشان سرقت شده است حتی سارقان به زور رمز کارت آنها را گرفته و موجودی حسابشان را خالی کرده‌اند. در این مرحله تصاویر چهره‌نگاری شد و سارقان و مشخصات خودروی آنها در اختیار گشت‌های انتظامی قرار گرفت.

این در حالی بود که چندی پیش مردی طلافروش با پلیس تماس گرفت و اعلام کرد گمان می‌کند زنی که برای خرید طلا به مغازه‌اش در خیابان شهید بهشتی کرج آمد، می‌خواهد با کارت سرقتی خرید کند.

ماموران برای بررسی ماجرا به مغازه طلافروشی رفتند. با تحقیق از زن مشتری او مدعی شد کارت متعلق به دوستش است. ماموران به سمت خودروی این زن رفتند، متوجه شدند زنی که در صندلی عقب نشسته درخواست کمک می‌کند و زن و مردی که سرنشینان خودرو هستند سعی در آرام کردن وی دارند. ماموران او را نجات داده و زن و مرد سرنشین خودرو را همراه مشتری بازداشت کردند که معلوم شد آنها همان سارقان تحت‌تعقیب پلیس هستند. متهمان به پلیس آگاهی استان البرز منتقل شدند و به سرقت‌های سریالی از مسافران زن اعتراف کردند.

یکی از متهمان به نام غلامرضا در بازجویی‌ها گفت: من 30 میلیون تومان به دو بانک بدهکار بودم. نتوانسته بودم اقساطم را بپردازم همین باعث شد مسئولان بانک از من شکایت کنند و حکم جلبم صادر شود. برای تامین بدهی با همدستی همسر و خواهرزنم سرقت را آغاز کردم. ابتدا زنان را به‌عنوان مسافر سوار کرده و بعد با چاقو به مرگ تهدیدشان می‌کردیم. به زور پول، گوشی تلفن همراه و کارت‌های بانکی و رمز آن را سرقت می‌کردیم. اگر مالباختگان رمز را نمی‌دانند به زور آنها را مقابل خودپرداز می‌بردیم تا حسابشان را خالی کنند.

متهم ادامه داد: در چند سرقت آخر در حساب شاکیان پول‌های کلانی بود. در جریان دزدی آخر بیش از 28 میلیون تومان در حساب شاکی بود که به یک پاساژ طلافروشی رفتیم و از چند مغازه در حال خرید بودیم که ماجرا لو رفت و سه نفرمان بازداشت شدیم.

با اعتراف مرد سارق، دو همدستش نیز گفته‌های او را تائید کردند.

با درخواست بازپرس پرونده تصاویر این سه سارق بدون پوشش چهره در روزنامه چاپ می‌شود. چنانچه افرادی از آنها شکایت دارند به پلیس آگاهی استان البرز در کرج یا شعبه 13 بازپرسی دادسرای جنایی کرج مراجعه کنند.

منبع: جام جم آنلاین

 

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha