کُشتی ایران و روسیه در کازان به جای فوتبال!

کُشتی ایران و روسیه در کازان به جای فوتبال!

به گزارش سراج24، سایت رسمی فدراسیون فوتبال روسیه در روزهای پایانی سال 2017 میلادی دیدارهای رسمی و تدارکاتی تیم ملی این کشور در این سال را مورد بررسی قرار داد.

سایت فدراسیون فوتبال روسیه درباره بازی برابر ایران در مطلبی با عنوان «مبارزه بی‌نظیر» نوشت: بازی از همان دقایق اول فشرده بود. مدافعان به مهاجمان بسیار نزدیک بودند و این اتفاق  بازی را بیشتر شبیه کشتی کرد تا فوتبال! بازی سختی بود اما خشن و زشت به نظر نمی‌رسید.

در ادامه این گزارش آمده است: بدین‌خاطر که بازیکنان 2 تیم روسیه و ایران به دنبال فضای کافی برای خود بودند گل اول بازی 10 دقیقه پس از شروع نیمه‌دوم به ثمر رسید.  ایران  تاکتیک ضد حمله را در دستور کار قرار داد. گل ایران در دقیقه 57 رخ داد و یک دقیقه پس از اشتباه فرناندز در زمین ایران و عدم مهار مسی ایرانی (سردار آزمون) توسط اروخین، این مهاجم با خونسردی دروازه روسیه را باز کرد.

استانیسواو چرچسوف، سرمربی تیم ملی روسیه پس از عدم رسیدن به اهداف موردنظر دست به تعویض‌های سریالی زد. سامدوف و کوزایف وارد میدان شدند و شکل بازی تغییر کرد. تیم میزبان جام جهانی 2018 شروع به کنترل توپ کرد و به بازی برگشت. پس از ارسال بلند توپ توسط سامدوف گل تساوی‌بخش توسط پولوز به ثمر رسید. در پایان بازی نیز کوزایف فرصت خوبی داشت اما تبدیل به گل نشد.

دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال روسیه و ایران 18 مهر ماه گذشته در ورزشگاه شهر کازان با تساوی یک - یک پایان یافته بود.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha