خیانت به آرشیو ذهنی جوانان

خیانت به آرشیو ذهنی جوانان
به گزارش سراج24، عبدالله گنجی در کانال تلگرامی اش نوشت: اواسط  آذرماه که به مناسبت روز دانشجو به دانشگاه آیت الله بروجردی رفته بودم؛ در وسط صحبتم جوان دانشجویی که جلو نشسته بود با حالت تیکه پرانی گفت :از شهدای کوی دانشگاه هم حرف بزنید. گفتم مگر کوی دانشگاه شهید داشت؟ گفت بله خودتون را اون در نزنید! در جمع به ایشان عرض کردم شما در قضیه کوی احتمالا 4،5 ساله بوده اید اما ما حضور میدانی داشتیم. در ادامه گفتم اگر شما اثبات نمایید که در قضیه کوی غیر ستواندوم وظیفه عزت ابراهیم نژاد(اهل پل دختر) کسی کشته شده است من حاضرم هم پای شما را ببوسم و هم هدیه ای ارزشمند تقدیمتان کنم.
 
گفتم جریانی که غائله کوی را کلید زد دهها روزنامه داشت و از هیچ برای نظام مساله می سازد چطور تاکنون در هیچ جا علنی و رسمی اسمی از این شهدای خیالی نبرده است؟ البته بعدا با خودم گفتم شاید  این جوان حق داشته باشد وقتی  یادم آمد غائله آفرینان کاری کردند که دوتن از مراجع قم هم به خاطر شهدای کوی اعلام عزای عمومی کردند؛ مشکل از جای دیگری است.
 
جالب این بود که هیچ حرف و حجتی نداشت اما باور خود را هم تغییر  نداد.
 
اینگونه سامان دادن به ذهن جوانان معصوم و آیندگان کشور خیانتی است که صاحبان آن روشن اند و راز آلوده کردن مسائل و سخت کردن  راه خروج از پدیده ها با هدف حفظ و پرورش شبهه سالهاست به روشی برای مبارزه با نظام تبدیل شده است.
 
این روزها هم که همه موبایل- رسانه اند نه تنها این ذهنیت  حل نشده که بدتر هم شده است و از هیچ مساله می سازند. از شگردهایی که امروز در تلگرام کابرد دارد، به روز آوردن آرشیوها با هدف تحریک است. دیروز(دوم دی) که کاشان بودم چندین سئوال مکتوب در جلسات بدستم رسید که" این داستان راهپیمایی های تهران علیه روحانی چیست؟ و من که رسانه ای و ساکن تهرانم چنین چیزی  را نه دیده بودم ونه شنیده بودم. بعدا متوجه شدم تجمعات محدود مربوط به سالها قبل را با عنوان امروز به خورد مردم داده اند وذهن مردم را مشغول هیچ کرده اند و ..

اخبار مرتبط

نقش بسیار مهم سازمان تبلیغات اسلامی در شکل‌دهی باورهای جوانان

بهترین سن ازدواج برای جوانان

راهکارهایی برای درمان فرزندان در صورت تماشای محتوای غیراخلاقی

0 نظر

ارسال نظر

capcha