جنگ یک زن و شوهر در «ال کلاسیکو»

 جنگ یک زن و شوهر در «ال کلاسیکو»

به گزارش سراج24، مسعود ترابی کارگردان نمایش «اِل کلاسیکو» که در تماشاخانه باران روی صحنه است در این باره گفت: این اثر نمایشی از ۲۷ آذر تا ۲۹ دی ماه ساعت ١٧ در تماشاخانه باران روی صحنه است و همانطور که از نام نمایش پیداست این کار در ظاهر در ارتباط با مسابقه دو تیم رئال مادرید و بارسلونا است که یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی سال است و با نام ال کلاسیکو شناخته می‌شود، اما در باطن به مشکلات یک زوج می پردازد.

او ادامه داد: در زیرلایه این مسابقه فوتبال فقط شاهد برگزاری یک مسابقه نیستیم بلکه در جریان این مسابقه تماشاگران شاهد جنگ بین اسپانیا و کاتالونیا که تنها منطقه خودمختار اسپانیا محسوب می شود، نیز هستند. کاتالونیا سال هاست قصد جدایی از اسپانیا را دارد به همین جهت رقابت بین دو تیم رئال مادرید و بارسلونا بسیار پررنگ است و همه مردم دنیا آن را دنبال می کنند. نکته دیگری که این رقابت را بااهمیت می کند حضور بزرگترین بازیکنان فوتبال دنیا در این دو تیم است.

ترابی درباره داستان این نمایش توضیح داد: در نمایش «ال کلاسیکو» جنگ و رقابتی که در زمین فوتبال وجود دارد در یک خانواده ایرانی نیز به تصویر کشیده می شود. این نمایش داستان زن و شوهری را روایت می کند که به شدت اهل فوتبال و هر کدام طرفدار یکی از تیم های رئال مادرید و بارسلونا هستند و همین امر باعث کشمکش بین این دو زوج می شود. زن در این نمایش نازا است و همین مساله باعث تقویت شدن حس حسادت در او شده است تا جایی که حتی به بچه های لیونل مسی نیز حسادت می کند. او مدام به شوهرش مشکوک است و مدام بر این تصور است که همسرش به او خیانت می کند.

اخبار مرتبط

«برادر جان» امشب روی آنتن نمی‌رود

عدم پخش مسابقه فوتبال بین تیم‌های آگزبورگ و بایرن مونیخ حاشیه ساز شد+عکس

کشور بحرین را بیشتر بشناسید + فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha