اعلام زمان ثبت نام جدید سفرهای عتبات

اعلام زمان ثبت نام جدید سفرهای عتبات

به گزارش سراج24، سازمان حج و زیارت اعلام کرد: مشتاقان سفر زیارتی عتبات عالیات می توانند از روز پنجشنبه 30 آذر ماه با مراجعه به سامانه جامع عتبات برای اعزام به این سفر زیارتی ثبت‌نام کنند.

در متن اطلاعیه سازمان حج و زیارت آمده است: با عنایت به برنامه ریزی صورت گرفته، مشتاقان سفر زیارتی عتبات عالیات می توانند برای اعزام‌های 16 دی لغایت 22 اسفند ماه 1396 از ساعت 9 پنج شنبه 30 آذرماه 96 با مراجعه به سامانه www.atabat.org.ir نسبت به ثبت نام قطعی در کاروان‌های عتبات (ثبت‌نام بدون قرعه کشی) اقدام کنند.

لازم به ذکر است کسانی که برای اولین بار می‌خواهند در سامانه جامع عتبات سازمان حج و زیارت (www.atabat.org.ir) برای سفر زیارتی عتبات عالیات نام نویسی کنند، در ابتدا باید به عنوان کاربر جدید در این سامانه ثبت نام کنند که بعد از این ثبت نام، ظرفیتهای خالی کاروانهای عتبات استان مورد نظر برای کاربر جدید قابل نمایش خواهد بود.

متقاضیان سفر به عتبات می توانند با مراجعه به سامانه یاد شده و همراه داشتن اطلاعات فردی برای خود و همسفرانشان ثبت‌نام کنند.

پرواز زائران عتبات همچنان در فرودگاه بغداد بر زمین می نشیند

مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکتهای هواپیمایی با اشاره به اینکه اتفاق جدیدی در زمینه پرواز زائران ایرانی به فرودگاه نجف نیفتاده، گفت: تا کنون چند جلسه برای رفع مشکل با مسئولان فرودگاه نجف داشته ایم و آنها چند پیشنهاد ارائه کرده اند اما به دلیل وجود بار مالی، هیچکدام مورد موافقت ما قرار نگرفته است.

اسعدی افزود: همه پروازهای انتقال زائر به عراق توسط شرکتهای ایرانی هم اینک در فرودگاه بغداد بر زمین می نشیند و هیچ پروازی در فرودگاه نجف فرود نخواهد آمد.

بنابر این گزارش؛ مسئولان فرودگاه نجف چندی پیش نرخ ارائه خدمات،عوارض گمرکی و سوخت را در فرودگاه نجف افزایش دادند که این موضوع با اعتراض شرکتهای هواپیمایی ایران و در نهایت قطع پرواز این شرکت ها به این فرودگاه روبرو شد.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

سفرهای عتبات عالیات افزایش قیمت نداشته است

اعزام زوج‌ها براى درمان نابارورى به خارج معکوس شد

زمان و نحوه اعزام مشمولان «سرباز معلم»‌ اعلام شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha