سامان احتشامی به یاد زلزله‌زدگان و همایون خرم به روی صحنه رفت

سامان احتشامی به یاد زلزله‌زدگان و همایون خرم به روی صحنه رفت

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس گروه موسیقی، «سامان احتشامی» در بخش جنبی بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر در تالار وحدت به روی صحنه رفت.

این کنسرت با پیانونوازی سامان احتشامی ، سینا سلیم‌زاده، یلدا صمدی و پیمان جوانمرد همراه بود. اجرای قطعات تک‌نوازی پیانو، قطعه شهناز بر اساس ملودی از جلیل شهناز، نسیم برگرفته از ملودی فولکلور ارمنی، راز باغ، ایریلیق و شوق از قطعاتی بودند که در بخش نخست این کنسرت به اجرا در آمد.

به گزارش فارس در بخش دوم این کنسرت قطعات رفته، همنوازی پیانو و ناقاره، غزل باغ، سنه‌دا گالماز، داغلار رقصی و ساری گلین و فیروزه به اجرا درآمد که با استقبال مخاطبان همراه شد.

بیشتر قطعات اجرایی این کنسرت برگرفته از موسیقی نواحی استان آذربایجان بود که با تنظیم سینا سلیم‌زاده و آهنگسازی سامان احتشامی به اجرا در آمد.کنسرت گروه موسیقی سامان احتشامی با اجرای این قطعات یاد زلزله‌زدگان دلخراش آذربایجان شرقی و همچنین زنده‌یاد همایون خرم را زنده نگه داشتند.

 وحید اسداللهی، بهنام شهرکی، سهیل سلیم زاده، علی پور نگهبان و عمران فروزش از دیگر نوازندگانی بودند که سامان احتشامی را در این کنسرت همراهی کردند.

اخبار مرتبط

محمد علیزاده رکورد خودش را شکست

شهری که موسیقی در آن ممنوع است

اکو، اسپیکر جدید با شما صحبت می‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha