دیدار معوقه هفته بیستم لیگ برتر فوتبال

پرسپولیس به ۶ رسید/سر کمک‌داور شکست

پرسپولیس به ۶ رسید/سر کمک‌داور شکست

به گزارش سراج24 و به نقل از تسنیم در آخرین دیدار معوقه هفته بیستم لیگ برتر تیم‌های پرسپولیس و گهر دورود از ساعت 17:10 در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با برتری 3 بر 2 شاگردان یحیی گل محمدی خاتمه یافت.

 
نیمه اول با حملات پرسپولیس آغاز شد و در دقیقه 10 کریم انصاری فرد مقابل دروازه توپ را به بیرون زد. در دقیقه 18 غلامرضا رضایی در محوطه جریمه صاحب توپ شد و برای پرسپولیس گلزنی کرد.
 
در ادامه گهر اندکی از لاک دفاعی بیرون آمد و چند موقعیت نه چندان جدی ایجاد کرد تا در نهایت این نیمه با برتری یک بر صفر پرسپولیس خاتمه یابد.
 
با آغاز نیمه دوم ورق بازی برگشت و گهر خیلی زود میزبانش را شوکه کرد. در دقیقه 47 حمله پرسپولیس مقابل دروازه گهر ناکام ماند و همان توپ در بازگشت تبدیل به ضدحمله‌ای شد که در نهایت حامد پروعمرانی آن را به گل تساوی گهر تبدیل کرد.
 
در دقیقه 56 مجید خمیس دومین شوک را به پرسپولیسی‌ها وارد کرد و گل دوم تیم لرستانی را به ثمر رساند. بازیکنان پرسپولیس که شکست خانگی مقابل گهر برایشان باورنکردنی بود، بعد از این گل سراسیمه به دروازه گهر حمله کردند.
 
هادی نوروزی در دقیقه 70 با ضربه سر دروازه گهر را گشود. بازی با حملات بی دقت پرسپولیس و ضد حملات گهری‌ها ادامه پیدا کرد. در دقیقه 81 ارسال غلامرضا رضایی در دهانه دروازه با ضربه هادی نوروزی همراه شد که توپ بعد از برخورد به مدافع حریف و تیر دروازه راهی کرنر شد.  
 
شوک پرسپولیسی‌ها در دقیقه 90 از راه رسید جایی که مارکو پروویچ با شوتی مهار نشدنی از پشت محوطه جریمه دروازه گهر را باز کرد. در دقیقه 92 نیز ضدحمله پرسپولیس با سرنگونی هادی نوروزی در محوطه جریمه سبب اعلام پنالتی به سود پرسپولیس شد که این ضربه را حسین ماهینی به تیر دروازه زد تا این دیدار با برتری 3 بر 2 پرسپولیس خاتمه یابد.
 
با این نتیجه پرسپولیس با 35 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به صبا در رده ششم جدول قرار گرفت و گهر نیز با 18 امتیاز در رده هفدهم باقی ماند.
 
 
این بازی حاشیه هایی به همراه داشت که به شرح زیر است:
 
* هواداران گهر مهدی تارتار سرمربی سابق خود را مورد تشویق قرار دادند.
 
*بین دو نیمه از طرف باشگاه پرسپولیس بین هواداران گهر مواد غذایی پخش شد.
 
*مجتبی حسینی که در غیاب یحیی گل‌محمدی (که به دلیل اخراج در بازی گذشته روی نیمکت حضور نداشت) مسئول هدایت پرسپولیس در کنار زمین بود در طول نیمه دوم بارها با تلفن همراه خود صحبت می‌کرد.
 
* از بلندگوی ورزشگاه اعلام شد که 7 هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند.
 
* هواداران پرسپولیس بعد از به ثمر رسیدن گل دوم این تیم به صورت ایستاده تیم‌شان را تشویق می‌کردند.
 
* هواداران گهر دورود بعد از هر سوتی که داور به نفع پرسپولیس می‌زد علیه سعید بخشی‌زاده شعار می‌دادند.
 
* در اواخر بازی به دلیل اعتراض شدید، یکی از بازیکنان گهر از روی نیمکت اخراج شد.
 
* انتقاد گهری‌ها به نحوه داوری‌ به اعتراض لفظی خلاصه نشد و با پرتاب سنگ سر امینی کمک داور دوم بازی را شکستند.
 
این دیدار با برتری 3 بر 2 پرسپولیس خاتمه یافت.

 

اخبار مرتبط

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

یحیی سکوت خود را شکست

0 نظر

ارسال نظر

capcha