من راه خودم را می‌روم و از آن هم جواب می‌گیرم

شفر: استقلال قبل از من تاکتیک نداشت!

شفر: استقلال قبل از من تاکتیک نداشت!

به گزارش سراج24، وینفرد شفر در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اظهار داشت:  بازی سختی داریم، خوشحالم که روزبه چشمی با وجود  خطایی که روی او شد فردا می‌تواند دوباره بازی کند،  جباروف هم دوباره بازگشته است بعد از تمرین امروز تصمیم می‌گیرم چه ترکیبی را مقابل سپاهان قرار بدهم. سپاهان را هم خوب می‌شناسم.

* می دانم فردا چه کاری باید انجام دهیم

وی ادامه داد: من سپاهان را می‌شناسم البته تمام تیم‌ها را می‌شناسم، از طریق ویدئو حریفان را آنالیز می‌کنم، می‌دانم که فردا چه کاری باید انجام بدهیم. امیدوارم تیم من برای بازی فردا جابجایی خوبی داشته باشد، مهمترین مسئله هم این است که ما گلزنی کنیم.

* از تیمی که در سطح غیرقابل تصور بوده به تیمی تبدیل شدیم که خوب بازی می کند

شفر در مورد اینکه چه زمانی استقلال به تیم مد نظر او تبدیل خواهد شد، اظهار داشت: اگر شما به آن نرسیده‌اید و ندیده‌اید باید بگویم بازی قبل را نگاه کنید. از تیمی که در سطح غیر قابل تصور بازی می‌کرد به تیمی تبدیل شده‌ایم که خوب بازی می‌کند. لیگ قهرمانان آسیا برای ما از ۱۷ شروع می‌شود، آیا استقلال در آسیا بردی داشته است؟! می‌دانم که در گذشته‌ها قهرمان آسیا شده است، من هم برای آخرین بار توضیح می‌دهم، من تیمی را تحویل گرفته‌ام که تاکتیکی نداشت و کار بدنسازی روی آن انجام نشده بود اما اکنون آنقدر خوب هستیم که تیم ۱۱ نفره دفاع می‌کند، هدفم این است که آخر فصل جزء مدعیان قهرمانی باشیم. مهمترین مسئله این است که برای رسیدن به شرایط مورد نظرم یک مهاجم خوب می‌خرم که واقعاً نداشتیم تا بتوانیم با شیوه بازی استقلال امتیاز بگیریم.

به گزارش مشرق، مترجم شفر هیچکدام از سوالاتی که مبنی بر مشکل گلزنی استقلال و یا فهرست ورودی و خروجی بازیکنان بود را ترجمه نکرد و اظهار داشت: فقط در مورد سوالات مربوط به بازی حرف‌ها را ترجمه می‌کند.

* آرزوی من این است که به گل هم برسیم

سرمربی آلمانی استقلال در مورد تقابل با سپاهان گفت: ما می‌خواهیم کل زمین را در اختیار داشته باشیم و مثل تمام بازی‌هایی که تا امروز انجام دادیم از تمام زمین استفاده کنیم، آرزوی من این است که به گل هم برسیم.

وی در مورد اینکه ترکیب اصلی استقلال با توجه به ناکامی مهاجمان این تیم در گلزنی تغییر خواهد داشت یا نه، گفت: بله برای بازی فردا تغییراتی در تیم خواهد داشت.

وی در مورد اینکه ممکن است از مهدی قائدی در ترکیب اصلی استفاده کند، گفت: بله امکانش هست.

* برای من مهم نیست مردم چه می‌گویند، من راه خودم را می‌روم

 شفر سپس توضیح داد: من همیشه بهترین‌ها در تمرین را در ترکیب اصلی می‌گذارم، مهمترین مسئله این است که بازیکن در زمین جواب بدهد. من به حرف‌های مردم در اینستاگرام یا فضای مجازی توجهی ندارم که بخواهند چیزی به من تحمیل کنند. استقلال باشگاه بزرگی است، تلاش می‌کنیم که این تیم بزرگ را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم و در مسیری درست حرکت کنیم. برای این کار باید قدرتمان را زیادتر کنیم و هدفمان این است که استقلال به جایگاه اصلی برگردد و در آسیا حضور داشته باشد. برای من مهم نیست که مردم چه می‌گویند، من راه خودم را می‌روم و از آن هم جواب می‌گیرم.

* در امارات اردو می‌گذاریم تا برای برنامه های آینده با قدرت ظاهر شویم

 سرمربی استقلال در مورد اینکه بعد از بازی چه برنامه‌ای برای تیم در نیم‌فصل دارد، گفت: من همینجا هستم، ۳ روز تعطیلی داریم و با باشگاه صحبت کرده‌ام تا اردویی در امارات با قیمت مناسب داشته باشیم، در امارات اردو می‌گذاریم و من یکسری قرارها در آنجا دارم، می‌خواهم که به امارات برویم تا در اردوی امارات برای دور برگشت و فصل جدید و لیگ قهرمانان آسیا با قدرت ظاهر شویم. تمام تلاش ما این است که تیم را جمع کنیم و بهترین عملکرد را به طور جمعی داشته باشیم.

به گزارش مشرق، مترجم وینفرد شفر حتی حاضر نشد که این سئوال را برای سرمربی استقلال ترجمه کند که مهاجمی که می‌خواهند بخرند ایرانی است یا خارجی!
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

برانکو: فقط به یک چمدان نیاز دارم تا پول را به کرواسی بیاورم

0 نظر

ارسال نظر

capcha