انفجار در بزرگراه آیت الله سعیدی

انفجار در بزرگراه آیت الله سعیدی

به گزارش سراج24، سید جلال ملکی با اعلام خبر انفجار شدید در یک ساختمان در خیابان هاشمی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 5:23 صبح امروز انفجار شدیدی در یک ساختمان در خیابان آیت‌الله سعیدی، خیابان هاشمی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه 33 آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه ساختمان سه طبقه مسکونی بود که در هر طبقه یک واحد حدوداً 50 متری وجود داشت؛ در طبقه دوم انفجار شدیدی رخ داده و شدت انفجار به حدی بود که تمام شیشه، در و پنجره‌های این ساختمان را تخریب کرده بود حتی درهای واحدهای طبقات بالایی و پایینی شکسته و به دیوارهای بخش بالایی ساختمان خساراتی وارد شده بود.

ملکی تصریح کرد: بر اثر این انفجار در همان واحد آتش‌سوزی رخ داده و زمانیکه آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند بخشهای زیادی از این واحد کاملاً شعله‌ور شده و دود داخل طبقات منتشر شده بود.

وی افزود: آقا و خانم جوانی که در آن واحد حضور داشتند از بخشهای مختلف بدن دچار سوختگی‌های نسبتاً شدیدی شده و در لحظات اولیه موفق شده بودند از واحد خارج شوند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان در نخستین اقدام دو مصدوم حادثه را به عوامل اورژانس تحویل دادند و همزمان مشغول خاموش کردن آتش شده و به سرعت موفق شدند آتش را تحت کنترل خود درآورند، خوشبختانه از نفوذ آتش به واحدهای جانبی جلوگیری به عمل آمد، آتش کاملاً خاموش و محل ایمن‌سازی شد.

ملکی متذکر شد: با حضور کارشناس آتش‌نشانی در محل و بررسی لازم مشخص شد نشت گاز از آبگرمکن و رسیدن آن به شعله باعث انفجار شدید شده، سرانجام در ساعت 6:46 عملیات به پایان رسید و محل حادثه تحویل عوامل انتظامی شد.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha