زن سرمایه دار نیویورکی طعمه کوسه شد+عکس

زن سرمایه دار نیویورکی طعمه کوسه شد+عکس

 به گزارش سراج24،این حادثه در سواحل کاستاریکا رخ داد جایی که گردشگران بسیاری به دلیل وضعیت آب و هوایی مناسب در این فصل سال برای تفریح به آنجا می‌روند.

بر اساس گزارش تلگراف، این زن که در آب‌های ساحلی کاستاریکا مشغول غواصی بود در حمله یک کوسه کشته شد.

وزارت محیط زیست این کشور ضمن تائید این خبر اعلام کرد که خانم «روحنا بانداری»(Rohina Bhandari)، 49 ساله، مدیر ارشد شرکت WL Ross & Co. LL در حالی که به همراه دوستانش در ساحل مشغول غواصی بود با حمله کوسه‌ها مواجه شد و جان خود را از دست داد.

این حادثه در حالی رخ داد که مربی 26 ساله غواصی نیز به شدت مرجوح شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و در حال حاضر هوشیاری خود را بازیافته و شرایط او نسبتا پایدار گزارش شده است.

وی به مسئولان گفته است که کوسه زمانی به او و گروه همراهش حمله کرد که در منطقه مرزی بین آب‌های شیرین و آبهای ساحلی نزدیک «جزیره کوکو»(Cocos Island) در حدود 300 مایلی ساحل قرار داشتند.

یک روزنامه محلی کاستاریکایی در این رابطه نوشته است که مربی با دیدن کوسه‌ها سعی کرده آنها را از گروه همراهش دور کند اما ظاهرا کوسه به پاهای «روحنا» رسیده است.

کوسه‌های یکی از ساکنان بومی سواحل کاستاریکا محسوب می‌شود و هراز گاهی تعدای از ساکنان بومی و گردشگران مورد حمله کوسه‌ها قرار می‌گیرند.

اقتصاد این کشور  آمریکای مرکزی به شدت به صنعت گردشگری وابسته است.

منبع: فارس

 

اخبار مرتبط

ویتامینی موثر در کاهش وزن

عکس/ شاخ به شاخ!

زن چگونه در نیمی از دارایی مرد سهیم می‌شود؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha