رجزخوانی مارادونا و سامپائولی برای یکدیگر

رجزخوانی مارادونا و سامپائولی برای یکدیگر

به گزارش سراج24 و به نقل از نشریه مارکا، تقریباً همه می‌دانند که دیه‌گو مارادونا و خورخه سامپائولی با یکدیگر سرسازگاری ندارند به خصوص از زمانی که مارادونا گفت؛ شیوه بازی و عملکرد سرمربی تیم ملی آرژانتین را قبول ندارد و خودش را لایق بازگشت به این تیم برای هدایت دوباره آن دانست.

جنگ سرد مارادونا و سامپائولی اما در حاشیه مراسم قرعه‌کشی جام جهانی 2018 و پس از مشخص شدن قرعه آرژانتین در تورنمنت تابستان سال آینده هم ادامه داشت.

مارادونا در پاسخ به سؤالی درباره قرعه آرژانتینی پیامی کنایه‌‌آمیز هم به سامپائولی داد و گفت: گروه‌مان را می‌شود مدیریت کرد چون با تیم‌هایی همگروه شده‌ایم که می‌توان بر آنها مسلط بود اما آرژانتین باید پیشرفت کند چون ما در جام جهانی نمی‌توانیم مانند الان بازی‌های ضعیفی ارائه کنیم.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، سامپائولی پاسخ مارادونا را داد و خیلی طول نکشید تا این کار را انجام دهد. دقایقی پس از پایان قرعه‌کشی، سامپائولی اظهارنظر کنایه‌آمیز مارادونا را با اظهارنظری کنایه‌آمیز پاسخ داد.

سرمربی سابق سویا، گفت: من هم امیدوارم که بتوانیم بازی‌های بهتری ارائه کنیم و باید از زمان باقی‌مانده تا جام جهانی برای ارتقای سطح بازی‌مان استفاده کنیم، البته من خونسردم و نگران نیستم چون بهترین بازیکن تاریخ را در تیمم دارم.

منظور سامپائولی از بهترین بازیکن تاریخ لیونل مسی بود که خیلی‌ها او را رقیب جدی دیه‌گو مارادونا برای کسب عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال دنیا می‌دانند.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

جواد نکونام سرمربی تیم ملی ایران شد!

بن‌بست مذاکرات تاج و مارک ویلموتس+تصویر

ماجرای بیماری خون ویلموتس چه بود؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha