حاج‌رضایی: دوست دارم با برزیل و انگلیس هم‌گروه شویم

حاج‌رضایی: دوست دارم با برزیل و انگلیس هم‌گروه شویم

 به گزارش سراج24، امیر حاج‌رضایی درباره قرعه‌کشی جام‌جهانی که فردا (جمعه)‌ در مسکو برگزار و تیم ملی کشورمان رقبای خود را خواهد شناخت، اظهار داشت: من نمی‌توانم قرعه ایران را حدس بزنم، اما شخصاً دوست دارم هم‌گروهی‌های ما در سید یک و دو برزیل و انگلیس باشند، چون نگاه، نگاه صعود نیست. میلیون‌ها نفر دوست دارند که برزیل را ببینند، اگر آنها بازی برزیل را ببینند، ما را هم خواهند دید. در نتیجه، بازیکنان ما هم فرصت دارند که دیده شوند و به تیم‌های اروپایی راه پیدا کنند، هر چند شاید بازیکنان ما نتوانند به پنج لیگ معتبر اروپایی بروند، اما یک سری لیگ‌های دیگری وجود دارند که بازیکنان‌مان فرصت حضور در تیم‌های آنها را دارند.

وی در مورد اینکه دوست دارید از سید چهار کدام تیم حریف ایران شود، گفت: فرقی نمی‌کند، از سید چهارم هم هر تیمی حریف‌مان می‌شود، بشود. جامعه کلاً دوست دارد که تیم ملی ما صعود کند و این طبیعی است. اکثریت جامعه دوست دارند حریفانی برای تیم ملی انتخاب شوند که شانس صعودمان افزایش پیدا کند، مثلاً تیم‌هایی مثل لهستان یا روسیه. من هم دلم می‌خواهد که تیم ملی‌مان صعود کند، اما بیشتر از آن می‌خواهم مقابل برزیل و انگلیش دیده شویم، چون برای بازیکنان‌مان هم موثر است.

کارشناس فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان نمی‌توان گفت که ایران با چه تیم‌هایی هم‌گروه می‌شود، اما هم‌گروهی با انگلیس و برزیل برای من یک وسوسه شخصی و براساس فرضیات است. تیم ملی الان ایران شرایط خوبی دارد، جامعه خیلی امیدوار است که تیم ملی‌مان از گروهش صعود کند، چون مربی جهانی دارد و گذشته‌اش هم در راه جام جهانی خیلی خوب بوده است. الان امیدواری‌های زیادی وجود دارد. فکر می‌کنم نگاه من نسبت به قرعه‌کشی فانتزی بود، اما مطمئن باشید که اصلاً در فوتبال قطعیتی وجود ندارد. من هم علی‌رغم وسوسه شخصی‌ام دوست دارم که تیم ملی از گروهش صعود کند.
منبع: تسنیم
 

اخبار مرتبط

عنوان سومی اکوادور در جام جهانی جوانان

پیشرفت؛ فلسفه تاسیس اسپایر

ژاپن قهرمان فوتبال ساحلی آسیا شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha