مازندرانی‌ها به استقبال مدافان حرم می‌روند

مازندرانی‌ها به استقبال مدافان حرم می‌روند

به گزارش سراج24، جواد بخشی با اشاره به اینکه ستاد استقبال از مدافعان حرم استان مازندران با هدف تکریم از آنان و به بهانه نابودی داعش تشکیل شده است، عنوان کرد: از مدافعان حرم مازندرانی که در عملیات بوکمال شرکت داشتند تجلیل می‌شود. رزمندگان مازندرانی در طی سه مرحله از امروز هفتم آذرماه، تا آخر هفته وارد استان مازندران می شود و تجلیل ها براساس شهرستانی دسته‌بندی شدند. حدود ۴۶ نفر از این رزمندگان صبح فردا چهارشنبه هشتم آذرماه وارد فرودگاه تهران و تا ظهر فردا وارد استان مازندران می‌شوند. اولین گروه از رزمندگان از آمل، بابل، محمودآباد و ۱۴ نفر از غرب استان هستند که از مبدا وارد چالوس و بقیه نیز در شهرستان مراسم استقبال انجام می‌شود. مراسم استقبال از مدافعان حرم شهرستان قائم‌شهر و ساری نیز نهم آذرماه صورت می‌گیرد.

بخشی با بیان اینکه طی دو تا سه روز تمامی رزمندگان مدافعان حرم وارد استان می‌شوند و در دو شهرستان چالوس و قائم‌شهر مراسم استقبال انجام می‌گیرد، گفت: در تمامی شهرستان‌ها و شورای اداری و شورای تامین که با حضور فرمانداران و مسئول حوزه ناحیه آن ستاد استقبال برنامه ریزی شده است.

وی افزود: در شهرستان‌های ساری، قائم‌شهر و آمل ساماندهی و مراسم استقبال انجام می‌شود و در چالوس نیز چون برخی از رزمندگان مستقیما از این منطقه اعزام شده‌اند نیز ستاد استقبال آماده سازی شده است.

معاون سپاه کربلای مازندران از عموم مردم خواست در مراسم استقبال از مدافعان حرم شرکت کنند.
منبع: ایسنا
 

اخبار مرتبط

حمله نظامی فراگیر به سوریه امکانپذیر است؟

مسکو نگران حضور نظامی آمریکا در سوریه است

نخستین شهید جامعه پزشکی ایران در سوریه / یک پزشک مفقود و یک پرستار اسیر

0 نظر

ارسال نظر

capcha