پاسخگویی حجتی به واگذاری اراضی به اشخاص حقیقی و حقوقی در مازندران

پاسخگویی حجتی به واگذاری اراضی به اشخاص حقیقی و حقوقی در مازندران

گروه سیاسی- علی ادیانی نماینده قائمشهر و سواد کوه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار افکارنیوز با اشاره به موضوع تحقیق و تفحص از عملکر سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران که در دستور کمیسیون کشاورزی مجلس قرار دارد، گفت: در خصوص عملکرد سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران سوالات و ابهامات زیادی وجود دارد که برای روشن شدن قضایا خواستار تحقیق و تفحص در این زمینه شدم.

وی با بیان اینکه این طرح دارای 10 محور است، افزود: یکی از مهمترین محورهای این تحقیق و تفحص نحوه واگذاری اراضی و مقدار زمین واگذار شده به اشخاص حقیقی و حقوقی در استان مازندران و بررسی این موضوع با قوانین و مقررات ذیربط است.

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس افزود: بررسی و تحقیق در خصوص نحوه انتصاب مدیران ستادی و شهرستانها با قوانین و مقررات از سال 92 تا شهریور 96، بررسی عملکرد در حوزه های مالی، اداری، کشاورزی و دامی، وضعیت تولیدات بخش کشاورزی، نوسازی ماشین آلات بخش کشاورزی از دیگر محورهای این تحقیق و تفحص است.

ادیانی با بیان اینکه این تحقیق و تفحص در دستور کار کمیسیون کشاورزی مجلس قرار دارد، گفت: حجتی باید با حضور در کمیسیون کشاورزی مجلس به این محورها پاسخ دهد.

وی تصریح کرد: بعد از پاسخگویی حجتی، کمیسیون کشاورزی مجلس در خصوص انجام یا عدم انجام تحقیق و تفحص مذکور تصمیم گیری خواهند کرد.

اخبار مرتبط

مشکل کشور گردن کلفتی دولت‌ها در برابر قانون است

استیضاح حجتی وزیر جهاد کشاورزی در جلسه هیات رئیسه پارلمان بررسی می‌شود

با بیش از ۵۰ امضا؛ طرح استیضاح حجتی کلید خورد

0 نظر

ارسال نظر

capcha