استقلال روز سختی در پیش دارد

استقلال روز سختی در پیش دارد

به گزارش سراج24 ، شاهین بیانی در خصوص وضعیت آبی‌پوشان برای دیدار برابر سیاه‌جامگان مشهد اظهار داشت: استقلال باید از این تعطیلات و اردوی کیش نهایت استفاده را برده باشد و آماده دیدار برابر سیاه‌جامگان باشد، آبی‌پوشان حریف سختی را در پیش خواهند داشت و باید با یک بازی روان و بدون اشتباه، دیدار را به نفع خود به پایان برسانند.

وی تأکید کرد: اردوی کیش و تعطیلات لیگ باعث شناخت کافی شفر نسبت به بازیکنان شده است و او حالا می‌داند که چگونه از بازیکنانش استفاده کند، لذا از میزان آمادگی آنها کاملاً شناخت پیدا کرده و حتی باید بداند که از کدام بازیکنان در پست غیرتخصصی استفاده کند.

پیشکسوت استقلال در خصوص دیدار روز دوشنبه آبی‌پوشان برابر سیاه‌جامگان گفت: دیدار سختی خواهد بود، سیاه‌جامگان تغییراتی در کادر فنی داشته‌اند، آماده بازی برابر استقلال هستند و با توجه به شرایط میزبانی، نمی‌خواهند امتیازی را از دست داده تا با پیروزی برابر استقلال، موقعیت خود را در صدر جدول بهبود ببخشند.

بیانی در خصوص صحبت‌های عضو هیأت مدیره در مورد سرمربیان سابق استقلال تصریح کرد: باید احترام یکدیگر را نگه داریم و حرفی نزنیم که سوژه رسانه‌ها شود و اگر در آینده با یکدیگر روبرو شدیم، شرمنده نباشیم؛ مربیان سابق استقلال زحمات زیادی برای این تیم کشیدند و در سختی‌ها کنار این تیم بوده و حالا نباید این‌گونه با صحبت‌های غیرمنطقی، ارزش آنها را مورد انتقاد قرار دهیم. هر کسی که به استقلال آمد، تمام تلاشش را کرد تا این تیم موفق باشد. بنابراین دلیل نمی‌شود که بخواهیم مرتب از دیگران انتقاد کنیم. هنوز یادمان نرفته که این عضو هیأت مدیره محترم هر روز علیه کادر فنی سابق استقلال صحبت می‌کرد، اما از زمانی که این کادر استعفا داد، ایشان هم روزه سکوت گرفته و دیگر نسبت به دیگران انتقادی نمی‌کند.

وی گفت: این روزها آبی‌پوشان به آرامش نیاز دارند و هر مسئله‌ای که تیم را دچار حاشیه کند، باید جلوی آن را گرفت و نباید اجازه داد برخی‌ها از این موقعیت سوءاستفاده کنند.

پیشکسوت استقلال در پایان خاطرنشان کرد: استقلال به حمایت نیاز دارد، بنابراین همه باید از این تیم حمایت کنیم تا روز به روز شرایطش بهتر شده و با بازی‌های خوب و پیروزی‌های پی در پی دوباره به صدر جدول بازگردد.

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

فتح‌الله‌زاده: من با وزیر درگیر می‌شوم و باج به مدیرعامل نمی‌دهم

خداحافظی مربی استقلال از هوادارانش+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha