مهم‌ترین بازی‌های لیگ‌های اروپایی/یوونتوس به دنبال صدرنشینی در ایتالیا

مهم‌ترین بازی‌های لیگ‌های اروپایی/یوونتوس به دنبال صدرنشینی در ایتالیا

به گزارش سراج24 ، رقابت‌های لیگ‌های معتبر اروپایی در کشور‌های اسپانیا، انگلیس و ایتالیا امروز و فردا با برگزاری چند دیدار دیگر شاهد پایان رقابت‌های خود در هفته‌های دوازدهم و سیزدهم خواهد بود.

لالیگا (هفته دوازدهم)

برنامه بازی‌های امروز و فردای رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اسپانیا به شرح زیر است:

یکشنبه ۲۸ آبان

مالاگا - دیپورتیوو لاکرونیا                   ۱۴:۳۰

اسپانیول - والنسیا                                 ۱۸:۴۵

لاس پالماس - لوانته                              ۲۱:۰۰

بیلبائو - ویارئال                                      ۲۳:۱۵

دوشنبه ۲۹ آبان

ایبار - بتیس                                            ۲۳:۳۰

 رقابت‌های لالیگا اسپانیا امروز و فردا پیگیری می‌شود تا پرونده هفته دوازدهم آن بسته شود. در یکی از مهم‌ترین بازی‌های امروز، تیم فوتبال والنسیا باید در یک بازی خارج از خانه به مصاف تیم فوتبال اسپانیول برود این بازی برای والنسیایی‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا آن‌ها تیم دوم جدول هستند و تا پیش از آغاز این هفته با تیم نخست جدول یعنی بارسلونا تنها ۴ امتیاز اختلاف داشته اند. به همین دلیل برد برای آن‌ها اهمیت زیادی دارد و بدون شک آن‌ها می‌خواهند تا به صدر برسند البته آن‌ها در صورت غفلت ممکن است جایگاه خود را در هفته‌های آینده از دست بدهند.

اسپانیول، اما حریف آسانی برای والنسیایی‌ها نخواهد بود. آن‌ها هم تیمی از شهر بارسلونا هستند و هم اکنون در میانه جدول حضور دارند. آن‌ها در صورت برد و کسب امتیاز می‌توانند شاهد تغییر جایگاه خود باشند.

لیگ برتر جزیره (هفته دوازدهم)

رقابت‌های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال جزیره امروز و فردا با برگزاری ۲ دیدار دیگر ساهد پایان رقابت‌های خود خواهد بود. برنامه این بازی‌ها به شرح زیر است:

یکشنبه ۲۸ آبان

واتفورد - وستهام                             ۱۹:۳۰

دوشنبه ۲۹ آبان

برایتون - استوک سیتی                   ۲۳:۳۰

رقابت‌های لیگ فوتبال جزیره امروز و فردا شاهد بازی‌ها حساسی نخواهد بود. واتفورد در بازی امروز میزبان وستهام است و تیم فوتبال استوک سیتی هم فردا به مصاف برایتون می‌رود. واتفورد و برایتون هر دو ۱۵ امتیازی هستند و رقابت حساسی در میانه جدول با یکدیگر دارند هر کدام از دو تیم در صورت پیروزی می‌تواند جایگاه خود در جدول را تثبیت کند.

سری آ. ایتالیا (هفته سیزدهم)

رقابت‌های هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایتالیا امروز و فردا با برگزاری ۸ دیدار پیگیری می‌شود که برنامه آن به شرح زیر است:

یکشنبه ۲۸ آبان

کروتونه - جنوا                             ۱۵:۰۰

بنونتو - ساسولو                           ۱۷:۳۰

سامپدوریا - یوونتوس                 ۱۷:۳۰

اسپال - فیورنتینا                         ۱۷:۳۰

تورینو - کیه وو                           ۱۷:۳۰

اودینزه - کالیاری                         ۱۷:۳۰

اینتر - آتالانتا                                ۲۳:۱۵

دوشنبه ۲۹ آبان

هلاس ورونا - بولونیا                   ۲۳:۱۵

رقابت‌های سری آ. ایتالیا هم امروز و فردا شاهد برگزاری بازی‌های مختلفی خواهد بود، اما در یکی از بازی‌های مهم آن تیم فوتبال یوونتوس که تا پیش از آغاز این هفته با رقیب خود در صدر جدول اختلافی ۱ امتیازی داشت باید در خانه سامپدوریا به مصاف این تیم برود. شاگردان ماسیمیلیانو آلگری این روز‌ها از آمادگی خوبی سود می‌برند و به دنبال آن هستاند تا همانند ۶ سال گذشته صدر جدول ایتالیا را حفظ کنند.

تیم فوتبال اینتر میلان هم در یک دیدار مهم دیگر در خانه میزبان آتلانتا است. اینتری‌ها با ۳۰ امتیاز تیم سوم جدول رده بندی هستند و کسب نتیجه در این بازی برای آن‌ها اهمیت زیادی دارد.

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha