دلیل غیبت سیامند رحمان در اردوی تیم ملی وزنه‌برداری معلولان

دلیل غیبت سیامند رحمان در اردوی تیم ملی وزنه‌برداری معلولان

به گزارش سراج24 ، سید محمدرضا میرشفیعی درباره برگزاری اردوی تیم ملی وزنه‌برداری معلولان اظهار داشت: مسابقات جهانی این رشته قرار بود در مهر ماه به میزبانی مکزیک برگزار شود، اما زلزله در این کشور باعث تعویق دو ماهه رقابت‌ها شد. ما نیز بر همین اساس برنامه اردوها را تغییر دادیم که آخرین اردو که متصل به اعزام است، تا روز 9 آذر که تیم اعزام خواهد شد، برگزار می‌شود.

وی افزود: این رقابت‌ها اولین قدم در راه کسب سهمیه برای پارالمپیک 2020 توکیو است. ورزشکاران برای حضور در پارالمپیک علاوه بر حضور در مسابقات قهرمانی جهان باید رنکینگ خود را بهبود ببخشند.

دبیر انجمن وزنه‌برداری معلولان ادامه داد: 72 کشور در مسابقات جهانی مکزیک حضور دارند. کاروان ایران نیز کار سختی پیش‌رو دارد و اینکه بخواهیم از حالا قول کسب مدال در برخی اوزان را بدهیم، کار سختی است.

میرشفیعی در واکنش به غیبت‌های سیامند رحمان در اردوهای تیم ملی گفت: سیامند در هفته جاری به اردو اضافه خواهد شد. او به دلیل شرایط جسمی که دارد، خیلی نمی‌تواند در اردو باشد. به همین دلیل با برنامه‌ای که مربیان در اختیارش می‌گذارند، تمرینات خود را در محل زندگی‌اش پیگیری می کند. سیامند با رکورد 270، 280 کیلوگرم هم به راحتی قهرمانی می‌شود و بابت او نگرانی نداریم.

وی در پایان درباره اعزام تیم جوانان به بازی‌های پاراآسیایی امارات عنوان کرد: 10 ملی‌پوش جوان از 2 آذر ماه اردو می‌شوند و 2 هفته تمرینات را تا زمان اعزام خواهند داشت. به توجه به همزمانی این بازی‌ها با مسابقات جهانی، فقط محسن بختیار در هر دو رقابت شرکت می‌کند.

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

سفر سرخپوشان پایتخت به کانادا به مقصد ترکیه تغییر می کند

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha