ادعای بی اساس آل خلیفه مبنی بر توطئه ایران علیه بحرین

ادعای بی اساس آل خلیفه مبنی بر توطئه ایران علیه بحرین

به گزارش سراج24 ، وزارت کشور بحرین مدعی شد که یک نفر را به اتهام حمله به خودروی نیروهای پلیس بازداشت کرده است.بحرین مدعی شده که فرد بازداشت شده با ایران در ارتباط بوده و یک متهم دیگر این حمله نیز به ایران متواری شده است. در ادامه وزارت کشور بحرین ادعا کرده است که این باند دونفره مسئول حمله به یک خودروی پلیس بوده و ارتباط نزدیکی با نیروهای سپاه ایران داشته اند.

بر اساس ادعای بی پایه و اساس رژیم آل خلیفه شناسایی دستگیری و بازداشت این باند دو نفره  از وقوع حملات بزرگی که مسئولان ارشد دولتی را هدف گرفته بود، جلوگیری کرد. رژیم آل خلیفه ادعا کرده است که این باند طرحی برای حمله به سه خط انتقال نفت بحرین داشته اند و به وسیله نیروهای سپاه ایران آموزش دیده بودند.

بحرین با تکرار ادعاهای نخ نمای خود علیه جمهوری اسلامی ایران، مدعی شده که سپاه ایران برای این افراد مواد منفجره و بودجه مالی فراهم کرده و این افراد در سال 2011 ابتدا به سوریه و پس از آن به ایران سفر کرده و پس از بازگشت از ایران اقدامات «تروریستی» خود را آغاز کرده اند.

چند روز پیش نیز بحرین بار دیگر ایران را به دست داشتن در انفجار لوله نفت متهم کرده بود، وزارت امور خارجه ایران در واکنش به این ادعاها گفته بود: ظاهرا تنها چیزی که مقامات بحرینی پس از هرحادثه ای که در آن جزیره رخ می دهد آموختند بر زبان جاری می سازند و متهم کردن ایران است، آنها باید بدانند دوران این گونه سخنان واهی و دروغ و زمان چنین فرافکنی ها و اتهام زنی‌های کودکانه تمام شده است.

اخبار مرتبط

هزینه‌ 200 میلیون یورویی برای واردات واکسن‌های خارجی

نتیجه نظرسنجی درباره «واکسن ایرانی» در کانال ضدایرانی

آمریکایی‌ها با سنگدلی تمام داروها را به بهانه تحریم به ما ندادند

0 نظر

ارسال نظر

capcha