توسعه تاکسی‌های اینترنتی با اخذ مجوز در قالب بخش‌های خصوصی

توسعه تاکسی‌های اینترنتی با اخذ مجوز در قالب بخش‌های خصوصی

به گزارش سراج24 ،  محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه شرکت کارپینو مانند اسنپ و تپسی مربوط به بخش خصوصی است، اظهار کرد: کارپینو از سازمان تاکسیرانی مجوز گرفته و با هماهنگی، رانندگان تاکسی را تحت پوشش قرار داده است.

توسعه تاکسی‌های اینترنتی با اخذ مجوز در قالب بخش‌های خصوصی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر اینکه تاکسی‌های اینترنتی می‌توانند با اخذ مجوز در قالب بخش‌های خصوصی توسعه یابند، تصریح کرد: اصل موضوع توسعه حمل و نقل اینترنتی است که باعث کاهش ترافیک، آلودگی هوا و معضل پارکینگ می شود، اما تمام مزایای تاکسی‌های اینترنتی دلیل عدم نیاز به نظارت بر آن‌ها نیست.

وی از تدوین آیین نامه ای با هماهنگی وزارت کشور برای نظارت بر فعالیت تاکسی های اینترنتی خبر داد و گفت: این آئین نامه با هدف مدیریت و نظارت بیشتر بر حمل و نقل اینترنتی در حال تدوین است که مطابق آن شرکت ها به منظور نظارت پذیری ملزم به دریافت مجوز خواهند شد.

دریافت مجوز برای کنترل و نظارت بر فعالیت تاکسی‌های اینترنتی

پورسید آقایی با اشاره به اینکه دریافت مجوز برای کنترل و نظارت بیشتر بر فعالیت تاکسی‌های اینترنتی صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: به توسعه و رشد بخش خصوصی در این حوزه معتقد هستیم و این اقدام تنها نظارت بر فعالیت این تاکسی‌ها را میسر می‌کند.

اخبار مرتبط

پیشنهاد ایجاد شبکه مدیریت آزمایشگاهی یکپارچه/ اولویت دولت فعلی واگذاری کارها به بخش خصوصی است

آغاز دومینوی خطرناک وزارت بهداشت و بازی با جان ۲۸ هزار بیمار دیالیزی

کاهش تصدی گری دولت در بخش درمان

0 نظر

ارسال نظر

capcha