فریبا:

این دربی بازی سال است

این دربی بازی سال است
به گزارش سراج24، بهتاش فریبا در خصوص دربی هشتاد و پنجم گفت: فکر می کنم بازی خوبی خواهد شد. هر دو تیم شرایط یکسانی دارند اما اعتقاد دارم استقلال یک مقدار از لحاظ فنی از پرسپولیس جلوتر باشد البته پرسپولیس تیم بزرگی است اما آنها پس از حذف از لیگ قهرمانان آسیا نتوانستند عملکرد خوبی مقابل نفت تهران داشته باشند اگر چه این بازی را با پیروزی به پایان رساندند اما خستگی در ساق های آنها کاملا مشهود بود.
 
وی تاکید کرد: در دو بازی آخری که از استقلال دیدیم عملکرد شفر در تیم مشخص شده بود. بازیکنان آرامش خاصی پیدا کرده بودند، جنگندگی و دوندگی بهتری داشتند و توانستند با پیروزی برابر نساجی قائمشهر به دور بعد جام حذفی صعود کنند.
 
مدیر فنی پیشین استقلال تصریح کرد: البته رسیدن مصدومان به تمرینات گروهی و آمادگی آنها باعث شد تا دست شفر برای انتخاب بازیکن باز باشد. به عنوان نمونه امید ابراهیمی پس از پایان مصدومیتش در دو بازی اخیر استقلال عملکرد قابل قبولی داشته و به عنوان یک فرمانده نبض بازی را در اختیار داشت و با ارسال پاس های دقیق فشار زیادی را بر روی دروازه حریف آورد البته تنها مشکل استقلال این است که در دقایق پایانی کمی از لحاظ بدنی کم می آورد و باید قبل از دیدار برابر پرسپولیس این مشکل هم برطرف شود.
 
بهتاش فریبا در پاسخ به این پرسش که راز موفقیت دو تیم در این دیدار چیست، گفت: اول تمرکز، بعد دوزندگی سپس یک روحیه خوب می تواند رمز موفقیت یکی از دو تیم باشد. هر تیمی که از لحاظ روحی و روانی در شرایط ایده آل باشد مطمئن باشید برنده این بازی خواهد شد. دربی بازی سال لیگ ما است و همه چشم انداز دو دیدار رفت و برگشت سرخ آبی ها هستند تا ببینند تا تمام مشکلاتی که دارند چطور مقابل یکدیگر قرار گرفته و چه نتیجه ای را بدست می آورند.
 
وی در ادامه خاطرنشان کرد: معمولا در این بازی ها تا ۳۰ دقیقه اول بازیکنان احساسی بازی می کنند و بازی دست خودشان است و نمی توانند حرف های مربی را به خاطر استرس و فشار زیادی به خاطر بسپارند اما رفته رفته آرامش بر آنها حاکم می‌شود و کاملا متوجه می شوند که سرمربی تیم از آنان چه می خواهد اما در مجموع بازیکنان به خاطر اینکه می خواهند از لحاظ آماری اسمشان ثبت شود بیشتر به دنبال گلزنی هستند تا انجام کارهای تاکتیکی.
 
مدیر فنی پیشین استقلال درپاسخ به این پرسش که چه نتیجه ای در این دیدار رقم خواهد خورد، گفت: هرگز نمی توان این بازی را پیش بینی کرد اما اعتقاد دارم هر تیمی که شرایط روحی بهتری داشته باشد موفق تر خواهد بود ولی من چون استقلالی هستم امیدوارم تیم محبوبم برنده این بازی باشد.
 
وی در خصوص بحث کشیدن قلیان دو بازیکن استقلال و پرسپولیس هم افزود: باید در این مورد فرهنگ سازی شود اما من یک سئوال دارم اگر قلیان بد است پس چرا مجوز می دهند و خیلی از مکان ها قلیان به وفور یافت می‌شود و جوانان هم از آن استفاده می کنند. کشیدن قلیان مختص فوتبالیست ها نیست و خیلی از ورزشکاران دیگر هم به چنین کاری دست می زنند.
 
بهتاش فریبا تاکید کرد: امیدوارم مسئولین قلیان را هم جزو دوپینگ لحاظ کنند تا ورزشکاران دیگر سمت آن نرفته زیرا خیلی از پزشکان معتقدند هر یک پک قلیان معادل کشیدن ۱۰۰ نخ سیگار است و من آرزو می کنم در آینده ای نزدیک جامعه ای عاری از دخانیات داشته باشیم.
 
مدیر فنی پیشین استقلال در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران استقلال می خواهم روز پنجشنبه همانند گذشته ورزشگاه را پر کنند، تنها به تشویق تیم خود بپردازند تا بتوانند با حمایت از بازیکنان استقلال در پایان بازی شاد و خوشحال روانه منزلشان شوند.
 
منبع: مهر

اخبار مرتبط

وریا غفوری مربی استقلال شد

مدافع باشگاه ماشین سازی تبریز پرسپولیسی می‌شود

ادعای رسانه‌های اروپایی نسبت به سرمربی آینده تیم فوتبال پرسپولیس

0 نظر

ارسال نظر

capcha