اولین برنامه زنده اوج از کربلا برای کودکان و نوجوانان

اولین برنامه زنده اوج از کربلا برای کودکان و نوجوانان

به گزارش سراج24- برنامه ترکیبی «اقیانوس آرام» به عنوان اولین برنامه زنده مختص نوجوانان که در کربلا تولید می‌شود از یازدهم آبان ماه هر شب از شبکه دو سیما به نمایش در می‌آید.

«اقیانوس آرام» هر شب با دو میهمان بر روی آنتن می‌رود که بخش اول آن با حضور یک میهمان شاخص در حوزه‌های ورزشی، فرهنگی و هنری اجرا می‌شود و در بخش دوم این برنامه ترکیبی یک نوجوان موفق، میهمان برنامه می‌شود و در خصوص نگاه نسل نوجوان به مسائل دینی و به طور خاص واقعه عاشورا با مجری برنامه به گفتگو می‌پردازد.

از دیگر بخش‌های این برنامه 45 دقیقه‌ای، پخش آیتم‌هایی جذاب با موضوع پیاده روی اربعین، همچنین شناخت بخش‌های مختلف و تاریخی شهر کربلا است که به طور همزمان توسط تیم سازنده برنامه در کربلا تصویر برداری و آماده پخش می‌شود.

این برنامه که در استودیوی «عصر» بر فراز ساختمان مشرف به گنبد طلایی حرم اباعبدالله پخش می‌شود، فضای بی بدیلی را در ایام منتهی به اربعین حسینی برای مخاطبان خود به تصویر می‌کشد.

برنامه «اقیانوس آرام» به تهیه کنندگی مرکز «اوج کودک و نوجوان» از یازدهم آبان ماه به مدت هشت شب از ساعت 17:30 از شبکه دوم سیما به روی آنتن می‌رود.

اخبار مرتبط

پیام مهم شهدای کربلا تقویت دین اسلام است

توزیع ۴۰۰۰ بسته معیشتی حمایتی بنیاد مستضعفان در مازندران

اهدای ۱۵ هزار تبلت به دانش آموزان مناطق محروم

0 نظر

ارسال نظر

capcha