در آستانه دربی85

غیبت خبرسازهای دربی 82 و 84 در دربی 85

غیبت خبرسازهای دربی 82 و 84 در دربی 85
به گزارش سراج24، در دربی 82 که بازی با برتری 4 بر 2 پرسپولیس به پایان رسید مهدی رحمتی در پایان نیمه اول به شدت از شادی گل محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده عصبانی بود تا جایی که کاپیتان استقلال تا در رختکن هم به دنبال مسلمان رفت و البته تا پایان بازی هم رابطه این دو با هم آرام نشد.
 
اما در دربی 84 که با برتری 3 بر 2 استقلال همراه شد، محسن مسلمان نسبت به تکل خشن یکی از بازیکنان حریف معترض بود که مهدی رحمتی سمت او رفت و درگیری لفظی بین این دو ایجاد شد. البته رحمتی در این بازی درگیری جدی تری هم با سیدجلال حسینی داشت که در نهایت منجر به اخراجش از زمین مسابقه شد.
 
مهدی رحمتی بعد از این بازی میهمان برنامه نود بود و در مورد اتفاق های بازی گفت: چیز خاصی نبود. سمت مسلمان رفتم و پرسیدم چرا اینقدر عصبانی هستی که او گفت همانطور که اعصاب تو در دربی 2-4 خورد بود، من هم الان که تیمم باخته عصبانی هستم.
 
نکته جالب ماجرا این است که این دو بازیکن خبرساز احتمالا دردربی 85 حضور نخواهند داشت، رحمتی فعلا دور از ترکیب استقلال است و محسن مسلمان هم به دلیل کشیدن قلیان فعلا محروم شده است و ممکن است نتواند در دربی بازی کند.
منبع: ورزش سه

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha