حجت‌الاسلام صدیقی در خطبه‌های نمازجمعه تهران:‌

«سپاه پاسداران» خط مقدم مبارزه با داعش است/ اتفاقات پسابرجام مایه بصیرت مسئولان شود

«سپاه پاسداران» خط مقدم مبارزه با داعش است/ اتفاقات پسابرجام مایه بصیرت مسئولان شود

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی خطیب این هفته نمازجمعه تهران ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوا، گفت: تقوا هوشمندی، پرهیز از غفلت، توجه به خطرات نفس عماره و صیانت از آسیب‌های هوا و هوس است.
 
وی با تاکید بر اینکه تقوا مقابله با بی‌دینی و بی‌دین‌هاست، ادامه داد: تقوا سنگر، سلاح، بصیرت و چراغ روشن هدایت الهی برای بندگان خداست.
 
خطیب موقت نمازجمعه تهران با اشاره به اینکه هر فردی که تقوای بیشتری داشته باشد، محبوب خداوند می‌شود، اظهار داشت: هیچ‌گاه خداوند اجازه سوختن دوست خود در آتش جهنم را نمی‌دهد.
 
حجت‌الاسلام صدیقی تصریح کرد: هر فردی که می‌خواهد لسان‌الله، عین‌الله و یدالله باشد و در کل خداوند همه کاره او شود، باید رنگ تقوا به خود بگیرد.
 
وی با اشاره به روز اول ماه صفر و ورود کاروان تبلیغاتی امام حسین(ع)،  افزود: آنها انسان‌های همیشه آزاده بودند که حریت را بنیان گذاشتند و فردی که دنبال آزادگی است باید گوشه چادر بی‌بی زینب(س) را بگیرد و رسم آزادگی از تعلقات را از‌ آنها یاد بگیرد.
 
امام‌جمعه موقت تهران با اشاره به  اظهارات اخیر دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا، اضافه کرد: چون دشمنان انقلاب دجال هستند و تنها یک چشم دارند، نمی‌توانند مکتب و انقلاب ما را ببینند و از این روز هرگونه دشمنی را در حق ما انجام می‌دهند.
 
حجت‌الاسلام صدیقی با اشاره به تهدیدات مقامات آمریکایی برای تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سپاه نهادی است که از بطن مردم بیرون آمده و در خنثی کردن توطئه‌های داعش در خط مقدم بوده است.
 
وی ادامه داد: اگرچه در مسئله برجام که ظاهرش تلخ است، آن قدر که آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها از آن منتفع شدند، ما نشده‌ایم و آنها نقداً برداشت‌هایی داشتند و نسیه‌هایی که قرار بود به ما داده شود، انجام نشد که این باید مایه بصیرت مسئولان کشور شود.

اخبار مرتبط

شکایت خانواده های حادثه تروریستی اهواز از آمریکا

رییس جمهور، سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران

مقامات غربی درباره ترور سردار سلیمانی چه گفتند

0 نظر

ارسال نظر

capcha