اشتغال زدایی در سال تولید و اشتغال

اشتغال زدایی در سال تولید و اشتغال

به گزارش سراج24، سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی طی تذکری در نشست علنی امروز چهارشنبه 12 مهرماه پارلمان با اشاره به پیش‌بینی پرداخت پول گندم‌کاران توسط دولت در قانون مجلس و قانون بودجه گفت: چرا دولت پول گندم‌کاران را نمی‌دهد.

وی در تذکر دیگری با اشاره به عدم اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان اظهار داشت: مجلس تصویب کرد که حقوق نیروهای مسلح اعم از ارتش،‌سپاه، نیروی انتظامی و وزارت دفاع همسان‌سازی شود اما دولت این قانون را اجرا نکرده است.

نقوی حسینی با یادآوری مصوبه مجلس مبنی بر بخشش جرائم و سود وام‌های زیر 100 میلیون تومان، گفت: امروز شاهدیم که هیچ بانکی زیر بار اجرای این مصوبه نمی‌رود.

وی در تذکر دیگری نسبت به حل نشدن مشکلات سپرده‌های مردم در موسسات مالی و اعتباری به ویژه ثامن و کاسپین در بخش دیگری از تذکرات خود گفت: در سال تولید و اشتغال به جای اشتغالزایی «بیکاری‌سازی» و «اشتغال زدایی» می‌شود و کارکنان،‌یکی یکی از دستگاه‌های دولتی اخراج می‌شوند. به عنوان مثال بانک صادرات اخیرا 800 نفر از نیروهای شرکتی خود را اخراج کرده است.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در پایان گفت: ما فقط خواهان اجرای قانون از سوی دولت هستیم و خارج از قانون چیزی نمی‌خواهیم.
منبع: فارس
 

اخبار مرتبط

هزینه آب، برق، گاز و تلفن منازل زیر 80 متر باید رایگان شود

حضرتی از امنیت ملی تا ریاست بر کمیسیون اقتصادی

۱۲هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی با بررسی تراکنش‌های بانکی

0 نظر

ارسال نظر

capcha