منصوریان به آخرین وعده خود هم عمل نکرد!

منصوریان به آخرین وعده خود هم عمل نکرد!

به گزارش سراج24، علیرضا منصوریان در آخرین نشست خبری خود پس از دیدار با ذوب آهن که بسیار هم طولانی بود، در حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار داشت که هر کسی که به عنوان مربی بعدی استقلال انتخاب شود، حتماً در مراسم معارفه مربی جدید شرکت خواهد کرد و بسیار روی این مسئله هم تأکید داشت. منصوریان هدف از این کار را ایجاد فرهنگی جدید در فوتبال عنوان کرد. اما شب گذشته علیرضا منصوریان در کانال تلگرامی اش که به تازگی ثبت کرده، ضمن آرزوی موفقیت برای وینفرد شفر اعلام کرد به علت سفر به خارج از کشور نمی تواند در مراسم معارفه این مربی آلمانی شرکت کند.

پیام منصوریان در کانال تلگرامی اش به این شرح است:

«آرزوی موفقیت و سلامتی برای آقای شفر در کشور عزیزم ایران، به منظور ایجاد فرهنگی جدید در فوتبال به آقای افتخاری گفتم در مراسم معارفه سرمربی جدید استقلال حضور پیدا می کنم. اما متاسفانه به دلیل سفر به خارج از کشور این امکان برایم مقدور نیست. از طریق کانال رسمی ام در تلگرام به وینفرد شفر خوش آمد گفته و برایش آرزوی موفقیت و سلامتی می کنم.»

به این ترتیب، منصوریان به آخرین وعده ای هم که به هواداران تیمش داده بود، عمل نخواهد کرد و به گفته خودش در مراسم معارفه شفر که صبح امروز برگزار می شود، حضور نخواهد داشت.
منبع: وب سایت برنامه نود
 

اخبار مرتبط

تعطیلی برنامه فوتبال ۱۲۰ فردوسی پور

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha