مدیرکل تربیت بدنی آستان قدس بیان کرد:

بانوان در ورزشگاه امام رضا (ع) حضور پیدا خواهند کرد

 بانوان در ورزشگاه امام رضا (ع) حضور پیدا خواهند کرد
به گزارش سراج24، پس از برگزاری دیدار افتتاحیه بین تیم های منتخب مشهد و منتخب کربلا در استادیوم تازه تاسیس امام رضا (ع) مسئولان آستان قدس رضوی در نظر دارند در آینده ای نزدیک دیدار تیم فوتبال بانوان مشهد با یک کشور اسلامی در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار کنند.البته هنوز زمان دقیق برگزاری این مسابقه مشخص نشده است.
برهمین اساس هاشمی جواهری، مدیرکل تربیت بدنی آستان قدس رضوی، درباره دیدار تیم فوتبال منتخب مشهد با یکی از کشورهای اسلامی در ورزشگاه امام رضا (ع) گفت: طبق دستور العمل حجت الاسلام ابراهیم رئیسی، رئیس تولیت آستان قدس رضوی و با توجه به اینکه 2 نفر از خانم های عضو شورای شهر مشهد توسط هیات فوتبال خراسان به دیدار افتتاحیه ورزشگاه امام رضا (ع) بین تیم های منتخب مشهد و منتخب کربلا دعوت نشده بودند مقداری از ما دلگیر بودند.
او ادامه داد: البته همان طور که می دانید در هیچ کدام از ورزشگاه های دیگر ما هم عرف نیست که خانم ها در ورزشگاه حضور پیدا کنند. پس از اینکه حجت الاسلام رئیسی متوجه شد خانم ها نتوانسته اند به ورزشگاه بیایند و اینکه آنان جزء قشر اثر گذار جامعه محسوب می شوند و شاید علاقه مند باشند تا از این ورزشگاه مدرن بازدید و استفاده کنند، به همین دلیل حجت الاسلام ابراهیم رئیسی دستور داد تا ما در آینده ای نزدیک مسابقه ای دوستانه بین تیم های منتخب مشهد و یکی از کشورهای اسلامی را همانند دیدار منتخب مشهد و منتخب کربلا طراحی کنیم. همچنین در نظر داریم مسئولیت صفر تا 100 مسئولیت این رقابت اعم از تماشاگران، کادر اجرایی و بازیکنان را به خود بانوان واگذار کنیم.
هاشمی جواهری در پایان عنوان کرد: ما طبیعتا در آستان قدس از این موضوع پشتیبانی می کنیم و ان شاالله در اولین فرصت برنامه اجرایی و تدارک دیده خودمان را تحویل حجت الاسلام رئیسی می دهیم تا بتوانیم این دیدار را برگزار کنیم.
منبع:برنا

اخبار مرتبط

اظهارات ناظی در خصوص حضور هواداران مرد در دیدار لیگ برتر بانوان

هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال بانوان با ۶ دیدار

لغو حکم موقت کمیته انضباطی در خصوص ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان

0 نظر

ارسال نظر

capcha