ولی‌الله نانواکناری:

طرف ما در برجام فقط آمریکا نیست

طرف ما در برجام فقط آمریکا نیست
به گزارش سراج24، ولی‌الله نانواکناری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در واکنش به تحریم جدید هفت شخص و دو موسسه ایرانی از سوی وزارت خزانه‌داری آمریکا گفت: برنامه آمریکایی‌ها برای تحریم ایران مربوط به دیروز و امروز نیست و آنان همواره به دنبال تحت سلطه قرار دادن کشورمان بوده‌اند.
وی با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی باعث به خطر افتادن منافع آمریکا در منطقه شد، ادامه داد: آنان به دنبال بهانه هستند تا  انقلاب ما را از مسیر اصلی‌اش خارج کنند و صلح و آرامش منطقه را از بین ببرند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه آمریکا بارها برخلاف تعهدات خود در برجام عمل کرده است، تصریح کرد: آمریکا با نقض آشکار برجام نشان می‌دهد که به دنبال رسیدن به خواسته‌های استکباری‌اش است.
نانواکناری با اشاره به اینکه بدعهدی آمریکا در برجام از قبل پیش‌بینی شده بود، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در زمان مذاکره برجام به مسئولان امر تذکر دادند که آمریکا قابل اعتماد نیست.
طرف ما در برجام فقط آمریکا نیست
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تاکید بر اینکه طرف ما در برجام فقط آمریکا نیست، افزود: دیگر کشورهای طرف مذاکره باید آمریکایی‌ها را واقف کنند که به برجام پایبند باشد و همگی بدانند که هر کشوری برجام را نقض کند، عواقب بدی را برای خودش رقم می‌زند.
وی تاکید کرد: آمریکا باید جوابگوی بدعهدی‌هایش باشد و اگر بخواهد به این رویه ادامه دهد، مطمئن باشد که سیلی محکمی از ما خواهد خورد.
نانواکناری با تاکید بر اینکه ایران همواره نشان داده که در مقابل هر زورگویی و قدرت استکباری می‌ایستد، خاطر نشان کرد: ما پس از اقدام نابخردانه‌ گروه تروریستی پرورش یافته آمریکا یعنی داعش در حمله به حرم امام (ره) و مجلس، چنان سیلی محکمی به آنان زدیم که وحشت‌زده شدند و مابقی این مزدوران‌ عقب‌نشینی کردند.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط

اربعین به رمز وحدت میان کشورهای منطقه و به خصوص شیعیان تبدیل شده است

سردار حاجی زاده: عهد بسته‌ایم آمریکا را از منطقه اخراج کنیم

امضای اسناد بیست‌ویکمین نشست سران شانگهای با تأیید عضویت دائم ایران

0 نظر

ارسال نظر

capcha